sekmadienis, gegužės 22 d.
Adele kartu su mylimuoju nusipirko namus: pasidalijo šiltomis akimirkomis
Alfa.lt
Scanpix
Adele

Adele patvirtino, kad po metų draugystės apsigyveno pas mylimąjį Richą Paulą, kai pasidalijo nuotrauka prie naujųjų namų, skelbia Dailymail.

34 metų dainininkė trečiadienį instagrame pasidalijo keletu poros kadrų, įskaitant vieną, kai jiedu laikė savo gyvenamosios vietos raktus.

Sausio mėnesį buvo teigiama, kad garsenybė išleido 58 mln. dolerių už ketvirtą nuosavybę – Sylvesterio Stallone'ės didžiulį dvarą Beverli Hilse, kuris didžiąją metų dalį buvo rinkoje. O dabar paaiškėjo, kad tai naujieji Adele ir Richo namai.

Adele jau turėjo tris namus žvaigždžių nusėtame Beverli Hilso rajone, prieš sausio mėnesį į savo nekilnojamojo turto portfelį įtraukdama buvusią S. Stallone'ės gyvenamąją vietą.

18 587 kvadratinių pėdų namą suprojektavo Richardas Landry, jame yra aštuoni miegamieji ir 12 vonios kambarių.

S. Stallone'ė sunkiai dirbo, kad parduotų didžiulį dvarą, kurį įsigijo devintajame dešimtmetyje, iš pradžių jis kainavo 110 mln. dolerių, tačiau pirkėjų neatsirado. Gegužę jis sumažino kainą iki 85 mln.

75 metų aktorius, su šeima persikėlęs į Floridą, rugpjūtį sumažino kainą iki 85 mln. dolerių, o spalį iki 80 mln.

Iš viso yra aštuoni miegamieji didžiuliame 3,5 akrų plote ir namas yra toje pačioje kaimynystėje, kur anksčiau gyveno Lisa Vanderpump ir Rodas Stewartas.

Be jokios abejonės, namai bus oazė ieškantiems privatumo nuo šurmulio, nes jie yra akligatvio pabaigoje.

„Jis yra su dvigubais vartais. Esate saugioje bendruomenėje, o tada, kai patenkate į namo teritoriją, esate uždaryti“, – teigė nekilnojamojo turto agentas.

Turtą suprojektavo architektas Edwardas Granzbachas 1994 m.

2022 05 12 14:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt