šeštadienis, gegužės 30 d.
Adele pasidalijo gimtadienio šventės akimirka: gerbėjai pasikeitusią atlikėją vos atpažino
Alfa.lt

Garsi atlikėja Adele instagrame pasidalijo 32-ojo gimtadienio šventės akimirka. Dainininkė nustebino gerbėjus stulbinančiais išvaizdo pokyčiais - žinoma moteris numetė nemažai svorio. 

Nuotraukoje ji pozuoja prie didelio gėlių vainiko, apsirengusi aptempta juoda suknele. „Dėkoju už sveikinimus. Tikiuosi, jog esate saugūs ir sveiki šiuo beprotišku laiku. Noriu padėkoti visiems, kurie šiuo metu, rizikuodami savo gyvybe, rūpinasi mumis. Jūs esate tikri angelai“, – prie nuotraukos rašė Adele.

View this post on Instagram

Thank you for the birthday love. I hope you’re all staying safe and sane during this crazy time. I’d like to thank all of our first responders and essential workers who are keeping us safe while risking their lives! You are truly our angels ♥️ 2020 okay bye thanks x

A post shared by Adele (@adele) on

Visai neseniai Alfa.lt skelbė, kad atlikėjai pavyko numesti net 19 kg svorio. Kaip skelbia Thesun.co.uk, atlikėja laikėsi griežtos dietos. „Sirtfood“ dieta skatina valgyti daržoves ir grikius. Šis maistas mažina apetitą ir padeda sulieknėti. Laikantis šios dietos galima valgyti juodąjį šokoladą ir gerti raudonąjį vyną. 

View this post on Instagram

We both tried to ruin Christmas but then both our hearts grew! Thank you for coming to my party and making us feel like kids Grinch ???? Merry Christmas and Happy Holidays everyone x

A post shared by Adele (@adele) on

Adele taip pat yra minėjusi, kad lanko pilateso treniruotes. 36 metų pilateso trenerė Camila Goodis pasakojo, kaip šiuo metu į sporto veiklas pasinėrusi dainininkė iki tol tiesiog nekentė net mankštos.

Tačiau yra svarstančių, jog Adele pasinaudojo hipnoterapija ir taip pakeitė savo požiūrį į maistą. „The Sun“ teigimu, sklinda kalbos, jog atlikėja dirbo su hipnoterijos specialiste Susana Hepburn ir taip pasiekė įspūdingus rezultatus. Specialistė nesutiko atsakyti, ar šiuo metu dirba su Adele, tačiau teigė, kad yra padėjusi ne vienai žvaigždei atsikratyti svorio. „Tai ne dieta. Aš pakeičiu mąstymą, kas padeda žmogui labiau pasitikėti savimi. Tai užpildo emocinę „skylę“ ir padeda tiek daug negalvoti apie maistą“, – pasakojo specialistė.

2020 05 06 11:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt