ketvirtadienis, spalio 29 d.
Agneta Kleizienė: „Dabar atėjo mano laikas parodyti, ką sugebu”
tiesa.com

Vienas geriausių Lietuvos krepšininkų Linas Kleiza šiandien gyvena kur kas ramiau nei kada nors anksčiau. Sustabdyti karjerą ir apsistoti Vilniuje jį privertė kojos trauma ir trys operacijos. Tačiau Lietuvoje dėl anksčiau laiko nutrūkusios karjeros nėra kada liūdėti – Linas kartu su žmona Agneta Kleiziene bei dvejų sūneliu Jokūbu neseniai Vilniuje įsirengė namus, todėl, regis, planuoja čia apsistoti ilgam.

„Dabar atėjo mano laikas parodyti, ką sugebu”, – sako neseniai verslą įkūrusi ir sostinės senamiestyje sveikatos, grožio ir jaunystės namus „Molecule” atidariusi Agneta.

„Aš nesu mačiusi moters, kuriai pavydėčiau arba norėčiau apsikeisti vietomis. Man atrodo, kad man tikrai pasisekė”, – prisipažino Agneta.

Agneta sako, kad būti žinomai dėl savo pačios nuopelnų jai kur kas labiau patiko nei būti fotografuojamai paparacių tik dėl to, kad pradėjo draugauti su žinomu krepšininku, ir būti vadinamai viena iš daugelio jo merginų.

Agneta į viešumą žiūrėjo labai pragmatiškai – kai modelio karjera jau buvo baigta, tuščios garbės ji nenorėjo, todėl žiniasklaidos ne vienus metus vengė. Agneta tik pasijuokia paklausta, kodėl nepasinaudojo savo žinomumu ir netapo, pavyzdžiui, dainininke: „Man pačiai neįdomu klausytis moterų, kurios nieko gyvenime neveikia, o tik yra kažkieno draugės. Ir aš nenorėjau tapti viena iš jų.”

[8997] 

Per savo karjerą Linui teko gyventi Graikijoje, Kanadoje, Turkijoje, Italijoje, ir visur kartu jį lydėjo Agneta. Moteris nė nesvarsčiusi metė darbą, kad galėtų nuolatos būti kartu. Agneta visiškai atsidavė vyrui – kasdien tarp treniruočių gamindavo vyrui sveiką maistą, rūpinosi namais, stengėsi pritapti krepšininkų bendruomenėje. Moteris prisimena, kad ir šventes yra tekę sutikti vienai, toli nuo artimųjų. Tačiau sunkiausia Agnetai buvo gyventi užsienyje, kai laukėsi sūnaus ir neturėjo nė vieno artimo žmogaus šalia.

„Vienatvės pojūtis buvo nuolatinis mano draugas”, – apie gyvenimą užsienyje sako Agneta. Ne visada tarp krepšininkų žmonų ji rasdavo draugių – kartais artimai draugystei koją pakišdavo kultūrų skirtumai.

[8998]

Agneta neslepia – jau draugystės pradžioje jie su vyru susitarė, kad kol Linui sekasi krepšinio aikštelėje, jis įgyvendina savo ambicijas, o kai baigsis jo karjera, tada Agneta galės pradėti siekti savosios.

Agnetai nekilo klausimų, ką veikti grįžus į Lietuvą. Ji studijavo mediciną ir buvo itin įsigilinusi į homeopatinį gydymą, todėl senamiestyje atidarė sveikatos, jaunystės ir grožio namus „Molecule”. Čia pardavinėjamus augalinius papildus, vitaminus, kosmetiką ir supermaistą kasdien vartoja visa Kleizų šeima.

Agneta ne veltui susidomėjo šia sritimi – ją nuo mažens kamavo nepagydoma odos liga. Ji neslepia, kad tai jai įvarė ne tik kompleksų dėl išvaizdos, bet ir nemenkai pagadino modelio karjerą. „Gyvai mane pamatę užsakovai ne kartą yra atšaukę fotosesiją, nes gyvai mano oda atrodė blogiau nei nuotraukose”, – prisimena Agneta.

2017 12 12 07:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt