penktadienis, birželio 5 d.
Agresyvių šunų savininkams pasunkintos bausmės
tiesa.com

Pavojingų šunų, užpuolusių ir mirtinai sukandžiojusių žmogų, šeimininkai sulauks sunkesnės bausmės, nei buvo iki šiol. Vyriausybė paskelbė, kad šunų žudikų savininkai bus baudžiami taip pat, kaip vairuotojai, dėl kurių kaltės žuvo žmogus, o tai yra – 14 metų kalėjimo, - pranešė telegraph.co.uk.

 Jei šuo užpuolė ar sužeidė žmogų, tačiau mirtinai jo nesudraskė, šeimininko laukia iki 5 metų belangėje. Vyriausybė siūlo sunkinti bausmes ir tiems pavojingų gyvūnų augintojams, kurie leidžia šunims kelti grėsmę praeiviams ar matydami, kad jų augintinis užpuolė žmogų, nieko nedaro.

Per metus Anglijoje sukandžiojama daugiau nei 200 tūkst. žmonių, o jų gydymas Vyriausybei kainuoja apie 3mln. svarų sterlingų. Iki šiol bendruomenėse vykdyti įvairūs projektai, kurių metu šunų savininkams būdavo pranešama, kaip tinkamai auginti bei vedžioti šunį, kad šis nekeltų pavojaus.

Paaiškėjo, kad norimo rezultato projektai nedavė.

Baudos už netinkamą gyvūno priežiūrą viešoje erdvėje taip pat nesumažino užpuolimų skaičiaus, tad nuspręsta neatsargų agresyvaus keturkojo elgesį laikyti sunkiu nusikaltimu, o už tai bausti šeimininką.

2013 10 30 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt