šeštadienis, liepos 4 d.
Airė išsiskyrė su 300 metų vaiduokliu
tiesa.com

Moteris, išgarsėjusi ištekėjusi už 300 metų amžiaus vaiduoklio, pranešė apie skyrybas ir paviešino perspėjimą kitiems.

Airė Amanda Sparrow Large, laisvu metu parodijuojanti piratą Džeką Sperou, išgarsėjo viešai pranešusi apie vestuves su 300 metų iš Haičio kilusiu vaiduokliu. Ją ir jos nematomą mylimąjį sutuokė šamanas.

Anksčiau Amanda yra sakiusi, kad rado savo vienintelį. Tikrame gyvenime jos mylimasis buvo aršus piratas, kuriam už plėšimus, vagystes ir pagrobimus, įvykdytus dar XVIII amžiuje, buvo nukirsta galva. Santuokos įžadus juodu davė laive tarptautiniuose vandenyse.

Tačiau vos prieš keletą dienų pasirodė pranešimas, kad Amanda ir jos neįprastas mylimasis išsiskyrė.

„Jaučiu, kad dabar yra puikus metas pranešti, kad mano santuoka nutrūko. Kiek vėliau apie viską papasakosiu detaliau, tačiau norėčiau visus perspėti būti atsargiais, kai „žaidžiama“ su dvasiomis“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

Apie savo neįprastus santykius Amanda pirmą kartą prabilo 2014-aisiais. Tada ji pasakojo su vaiduokliu susipažinusi jam atsigulus šalia jos lovoje. Moteris atskleidė, kad jis atrodė visai kaip filmų „Karibų piratai“ žvaigždė. „Jo oda tamsi, o plaukai juodi, bent jau taip jis man save apibūdino. Pasakiau jam, kad kasdieniai lytiniai santykiai man yra nepriimtini ir prieš tuo užsiimant norėjau įtvirtinti mūsų sąjungą. Visuomet svajojau apie dideles tradicines vestuves, baltą suknelę. Man tai buvo labai svarbu“, – pasakojo A. Sparrow Large.

2018 12 10 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt