ketvirtadienis, vasario 25 d.
Aktorė E. R. Wood kaltina rokerį M. Mansoną ją „siaubingai“ išnaudojus
BNS
SCANPIX

HBO futuristinio vesterno „Vakarų pasaulis“ (Westworld) žvaigždė Evan Rachel Wood (Evan Reičel Vud) pirmadienį pavadino rokerį Marilyn Mansoną (Merilin Mansoną) „pavojingu žmogumi“, kuris nuo jos paauglystės ne vienus metus ją išnaudojo.

Nuo vaikystės besifilmuojanti amerikiečių aktorė anksčiau yra kalbėjusi apie vieno buvusio partnerio, kurio vardo neskelbė, smurtą, o pirmadienį pareiškė, kad tas buvęs partneris yra „Brianas Warneris (Brajenas Vorneris), taip pat žinomas pasauliui kaip Marilyn Mansonas“.

33 metų E. R. Wood teigė, kad M. Mansonas jai „išplovė smegenis“ ir ja „manipuliavo“, bet ji nebegalėjusi gyventi bijodama „keršto, šmeižto ar šantažo“.

Ji sakė norinti „demaskuoti šį pavojingą vyrą“ ir kreiptis į tuos, kas jį įgalino, „kol jis nesugriovė daugiau gyvenimų“.

„Palaikau aukas, kurių yra daug ir kurios nebetylės“, – pridūrė aktorė ir nurodė kitų keturių moterų pareikštus įtarimus, kad 52 metų M. Mansonas jas žagino, naudojo lytinį ir psichologinį smurtą, apsvaigindavo narkotikais, baugindavo, smurtaudavo ir grasindavo mirtimi.

Vos po kelių valandų M. Mansono įrašų studija „Loma Vista Recordings“ paskelbė, kad nutraukia ryšius su šiuo atlikėju.

Netrukus pats M. Mansonas kategoriškai paneigė visus jam reiškiamus įtarimus.

„Akivaizdu, kad mano menas ir mano gyvenimas seniai kelia kontroversiją, bet šie pastarojo meto pareiškimai apie mane yra siaubingas tikrovės iškraipymas“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė jis.

„Mano intymūs santykiai visuomet vykdavo visišku abiejų sutikimu, su panašiai galvojančiomis partnerėmis. Tai yra tiesa – nepriklausomai nuo to, kaip ir kodėl kiti dabar nori iškraipyti praeitį“, – teigė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 02 02 13:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt