sekmadienis, vasario 28 d.
Aktorė H. Duff atskleidė suvalgiusi savo pačios placentą
tiesa.com

Praėjusį mėnesį dukros Banks susilaukusi aktorė Hilary Duff su motinystės rūpesčiais tvarkosi puikiai. Apie naują šeimos narę ir tai, kaip ji pakeitė moters gyvenimą, Hilary pasakojo populiarioje tinklalaidėje, skirtoje nėščioms moterims.

 Jos metu, kaip teigia Yahoo.com, 31 metų aktorė atskleidė suvalgiusi savo placentą. Ji ją įdėjo į tirštą vaisių kokteilį, kurį išgėrė vos tik pagimdžiusi. „Tai buvo nuostabiausias kokteilis, kokį teko ragauti. Sultys, vaisiai ir visi kiti skanūs dalykai man labai patiko, – sakė ji, nors iš pradžių kokteilis ir jo sudedamosios dalys jai neatrodė tokie patrauklūs. – Truputį bijojau, tačiau su pirmu gurkšniu dingo visos abejonės.“ H. Duff atskleidė, kad ir toliau valgo savo placentą, kurią, skirtingai nei kitos mamos, iš jų pagaminusios kapsules, sušaldė į ledo kubelius.

„Girdėjau, kad atsirūgti placenta nėra labai malonu“, – atsakė ji, kai tinklalaidės vedėjas Dr. Berlinas paklausė, kodėl ji jos nevartoja kapsulėmis. Alfa.lt primena, kad aktorė Hilary su vaikinu Matthew Koma dukrelės susilaukė spalio 25 d. Šia žinia su savo sekėjais socialiniame tinkle ji pasidalijo po poros dienų. „Banks Violet Bair užkariavo mūsų širdis! Prie mūsų pasaulio ji prisijungė ketvirtadienio popietę. Ji – tikras stebuklas“, – po pirmąja dukrelės nuotrauka rašė Hilary.

Pasirodo, moteris gimdė namuose. Jos mylimajam M. Komai tai pirmasis vaikas, o pati Hilary augina sūnų Lucą Cruzą (6), kurio susilaukė su buvusiu vyru Mike‘u Comrie. Aktorė su savo partneriu nėštumo nuo gerbėjų neslėpė. Birželio mėnesį pranešę apie greitai pagausėsiančią šeimą, jie dalijosi nuotraukomis, kuriose aktorė įamžinta su vis labiau apvalėjančiu pilvuku, taip pat pasakojo, kaip jai sekėsi nėštumo metu.

„Ei, laikas viešbutyje jau baigėsi, mažoji“, – iki gimdymo likus porai dienų instagrame skelbė H. Duff. Dar rugpjūčio mėnesį juokaudama aktorė ragino savo dukrelę paskubėti, mat nėštumas jai buvo truputį įkyrėjęs. „Tačiau šaunu, kad galiu dėmesio skirti kitam vaikui ir taip atitraukti mintis nuo kiekvieno menko judesio, skausmo ir pojūčio. Nesidomiu, ką reiškia kiekvienas simptomas, kaip tai dariau pirmojo nėštumo metu, nes žinau, kas vyksta iš tikrųjų“, – portalui People.com sakė H. Duff.

2018 11 09 15:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt