ketvirtadienis, liepos 7 d.
Aktorė R. Wilson atskleidė, kaip atsikratė 35 kg
Alfa.lt
Scanpix
Rebel Wilson

Rebel Wilson atskleidė, kaip 2020 m. numetė 35 kg, skelbia Dailymail.

Interviu metu aktorė pripažino, kad vaikščiojimas, o ne sunkios treniruotės sporto salėje iš tikrųjų buvo jos slaptas ginklas norint numesti svorio.

R. Wilson sakė, kad gydytojas jai patarė daug vaikščioti ir tvirtino, kad jai tai bus „geriausias būdas“ numesti papildomus kilogramus.

„Gydytojas man pasakė: Rebel, geriausias būdas numesti nepageidaujamus kilogramus – paprasčiausiai daug vaikščioti. Tai neturi būti intensyvios treniruotės, neturi būti ėjimas į kalną, tiesiog vaikščiok vieną valandą per dieną. Jeigu gali tai padaryti, tavo kūnui tai bus patikimiausias būdas numesti svorio“, – pasakojo aktorė.

R. Wilson vardas pasirodė pasaulio žiniasklaidos antraštėse, kai garsenybė 2020 m. paskelbė „sveikatos metais“ ir numetė 35 kg.

Gegužės mėnesį garsenybė teigė, kad jaučia liūdesį dėl to, jog laukė iki 40 metų, kad galėtų pradėti gyventi sveikai.

„Dabar žinau, kad galiu tai padaryti, kartais jaučiuosi liūdna, jog to nedariau anksčiau. Kiekvieno kelias yra skirtingas, tai nėra varžytuvės.

Jaučiu empatiją kiekvienam, kuris kovoja su svorio problemomis, nes su tuo aš visada susidūriau. Kiekvienas gali daug vaikščioti ir gerti daugiau vandens bei užsiimti mažais, tačiau tikslingais dalykais, kurie pagerins gyvenimą. Niekada nevėlu pradėti“, – kalbėjo R. Wilson.

2022 01 12 17:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt