sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Aktorė S. Vievesė prisiminė skaudų susitikimą su ją palikusiu tėčiu: būčiau tave auginęs, būčiau normalų žmogų užauginęs
tiesa.com
LNK
Skaistė Vievesė

LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė Skaistė Vievesė šiuo metu gyvena pirmaisiais motinystės džiaugsmais, ant rankų sūpuoja pirmagimį sūnelį Vėją.

„Vėjas, nes aš audringa, mano vyras pamišęs dėl vėjo tiesiogine to žodžio prasme. Mano vyras yra kaituotojas – jėgos aitvarų instruktorius, gaudo vėją, tik ne laukuose, o ant vandens. Tai ir mūsų santykiai tokie vėjuoti per tuos 10 metų buvo, tai kažkaip nekilo klausimo, vardas atėjo natūraliai.“

Tačiau motinystės laukimas Skaistei buvo sunkus. Mergina neturėjo nei šeimos, nei mamos pavyzdžio. Skaistę mama pagimdė būdama šešiolikos. Po kelerių metų, kai Skaistei buvo vos treji metukai, šeimą paliko tėtis. Labai greitai dingo ir mama – išvažiavo pas mylimąjį į Prancūziją. Maža mergytė buvo palikta seneliams.

„Liūdnas aš vaikas buvau vaikystėje, aš dažnai žiūriu savo nuotraukas iš vaikystės, tai visur tokia pasitempusi, bet tokios liūdnos akys. Vis tiek jautėsi toks nevisavertiškumas, nors, kaip ir nieko netrūko, gyvenau šiltai, pavalgyti turėjau ką, bet vis tiek viskas, viskas buvo ne taip... Man jaunai atrodė, kažkaip jaučiausi, tarsi kodėl mane paliko, ką aš blogo padariau“, – KK2 laidoje šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK vaikystę prisimins Skaistė.

Seneliai Skaistei suteikė laisvę. Leido pačiai priimti svarbiausius sprendimus. Todėl, būdama vos keturiolikos, Skaistė metė vidurinę mokyklą ir pradėjo mokytis klasikinio dainavimo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje. Baigusi mokslus Klaipėdoje, Skaistė išvažiavo mokytis į Vilnių. Įstojo į miuziklo aktorės specialybę.

Su tėvais Skaistė bendravo nedaug. Mama kartkartėmis apsireikšdavo, bet tėčio nematydavo... Kai merginai suėjo aštuoniolika, pati paprašė su juo susitikti. „Aš neturėjau nuoskaudos, buvau labai smalsi ir norėjau sužinoti, koks tas mano tėtis. Bet šiek tiek nusivyliau. Atėjo sąmoningumas, kad tai yra žmogus, kuris niekada nenorėjo vaikų ir gyvena savo gyvenimą ir negalima turbūt jo kaltinti dėl to, nežinau.“

Susitikimas su tėčiu buvo labai skaudus. Skaistė iš jo sulaukė pašaipų, kad nusprendė siekti savo svajonės tapti aktore. „Atvažiuoja dukra, pareiškusi norą pamatyti savo tėtį, kuris jos neaugino, ją paliko, ir kai mes pradėjome bendrauti, jis paklausė manęs, tai apie kokią specialybę svajoji. Aš sakau – būsiu aktorė. Ir, žinot, kokia jo reakcija buvo? Sako, būčiau aš tave auginęs, būčiau normalų žmogų užauginęs, rinktumeisi man normalią specialybę“, – susitikimą su tėvu KK2 laidoje prisimins Skaistė.

Populiaraus LNK serialo „Monikai reikia meilės“ pagrindinės aktorės S. Vievesės istorija – šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK laidoje KK2.

2020 02 25 10:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt