ketvirtadienis, kovo 4 d.
Aktorius B. Affleckas išsiskyrė su A. de Armas: išmetė mylimosios plakatą į šiukšliadėžę
Alfa.lt

Aktorių Beno Afflecko ir Anos de Armas meilė pasibaigė, kai žinoma moteris nusprendė išsiskirti telefonu, skelbia Dailymail.

Atrodo, kad 48 metų Oscaro laimėtojas nebandė susigrąžinti mylimosios, o laukė, kol galės išmesti santykius su aktore primenančius daiktus. 

Iškart po žinios apie skyrybas pirmadienį, kažkas buvo pastebėtas išmetantis Anos plakatą į šiukšlių dėžę prie B. Afflecko namų Brentwoode.

Tai buvo tikroviškas aktorės plakatas, su kuriuo praėjusią vasarą žaidė B. Afflecko vaikai. Tačiau aktorius neatrodė sentimentalus dėl ką tik iširusių santykių.

Benas turėjo pagalbininką, kuris išmetė atsiminimus apie mylimąją sukeliantį daiktą lauke. Aktorius greičiausiai plakatą laikė visiškai nevertingu, todėl neišmetė jo į perdirbimo konteinerį, o iškart į šiukšledėžę su kitomis atlikomis. Deja, nuotrauka buvo per didelė, kad ten tilptų, todėl ją išmesti prireikė dviejų vyrų pastangų.

Bandydami sutalpinti netikrą Aną į šiukšlių konteinerį, vyrai suplėšė plakatą į dvi dalis. Užfiksuoti kadrai tik dar kartą įrodo, kad Benas yra pasiryžęs palikti praeitį.

Alfa.lt primena, kad B. Afflecko ir de Armas romanas prasidėjo 2019 m., kai jie susipažino filmo „Deep Water“ filmavimo aikštelėje. Oficialiai susitikinėti pora pradėjo 2020 metais.

Tačiau dabar, kaip skelbia šaltiniai, pora „abipusiai ir draugiškai“ nusprendė išsiskirti.

2021 01 19 14:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt