pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktorius B. Cooperis buvo užpultas: viešumoje jaučiausi per daug patogiai
Alfa.lt
Scanpix
Bradley Cooperis

Bradley Cooperis atskleidė, kad 2019 m. jis buvo užpultas Niujorke, kai ėjo pasiimti savo dukros iš mokyklos, skelbia Pagesix.

„Aš vaikščiodavau Niujorke su ausinėmis dar prieš karantiną. Važiavau metro paimti savo dukros Lea ir netikėtai buvau užpultas vyro su peiliu rankoje.

Tai buvo neįtikėtina. Supratau, kad per daug patogiai jaučiausi vaikščiodamas viešumoje“, – pasakojo aktorius.

„Aš ėjau metro stotyje. Jaučiau, kad kažkas prieina. Galvojau: „Tikriausiai nori nusifotografuoti ar panašiai.“ Aš atsisukau, pažiūrėjau žemyn ir pamačiau peilį“, – pridūrė B. Cooperis.

Aktorius apibūdino, kad tai buvo „geras peilis“ su „kažkokia istorija“. Jis vaikščiojo su ausinėmis ir klausėsi muzikos, tad pagalvojo, kad baisus incidentas buvo suplanuotas.

„Aš nepamenu, ko klausiausi. Pažiūrėjau į viršų ir nustebau, koks jaunas jis buvo“, – pasakojo B. Cooperis.

Nepaisant to, kad buvo mokytas niekada nebėgti, jei yra puolamas su ginklu, garsenybė iškart pradėjo bėgti link stoties išėjimo.

„Aš iškart pradėjau bėgti. Peršokau per užtvarą, kažkur šiek tiek atsitrenkiau, prabėgau metro įėjimą ir išsiėmiau telefoną. Užpuolikas pabėgo, bet spėjau jį nufotografuoti. Tuomet vijausi jį laiptais ir padariau dar kelias nuotraukas“, – atskleidė aktorius.

B. Cooperis pamatė du netoliese važiavusius pareigūnus ir parodė jiems užpuoliko nuotraukas.

„Manęs vis klausė: „Ar tave padūrė?“ Aš atsakiau: „Ne, ne.“ Jis liepė man apsižiūrėti, ar tikrai nebuvau sužeistas. Žmonės ištikti šoko dažnai nesupranta, kad buvo padurti. Aš pažiūrėjau, kad įsitikinčiau, ar jis teisus. Ir tada grįžau į metro, kad pasiimčiau savo dukrą“, – šokiruojančią istoriją baigė B. Cooperis.

B. Cooperis augina dukrą Lea De Seine kartu su buvusia mylimąja Irina Shayk. Pora susitikinėjo ketverius metus ir išsiskyrė 2019 m.

2021 11 30 19:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt