trečiadienis, liepos 6 d.
Aktorius B. Murray prabilo apie galimai netinkamą elgesį su kolege: galvojau, kad tai juokinga
Alfa.lt
Stop kadras
Billas Murray

Billas Murray tvirtina, kad filmo „Būti mirtingam“ filmavimas buvo nutrauktas dėl „nuomonių skirtumo“, skelbia Page Six.

„Turėjau skirtingą nuomonę su moterimi, su kuria dirbu. Aš padariau tai, kas, mano manymu, buvo juokinga, ir tai nebuvo taip priimta“, – šeštadienį CNBC laidai Becky Quick sakė aktorius, kalbėdamas apie pranešimus, teigiančius, kad jo „netinkamas elgesys“ sustabdė naujojo Azizo Ansari filmo gamybą.

„Pastarąją savaitę ar dvi nedariau daug daugiau, tik galvoju apie tai... žinote, pasaulis kitoks, nei buvo tada, kai buvau mažas vaikas“, – pridūrė jis.

„Tai, ką vaikystėje maniau juokinga, nebūtinai yra tas pats, kas juokinga dabar. Keičiasi dalykai ir laikas. Taigi, man svarbu tai išsiaiškinti“.

71 metų B. Murray neatskleidė kito asmens tapatybės, tačiau tvirtino, kad po tariamo incidento jie „bando susitarti vienas su kitu“.

„Mes abu esame profesionalai, mums patinka vienas kito darbas, manau, kad patinkame vienas kitam“, – teigė jis. „Jei negalime iš tikrųjų sutarti ir pasitikėti vienas kitu, nėra prasmės eiti toliau, dirbti kartu ar kurti filmą“.

Jis tęsė: „Mane labiausiai nudžiugintų, kad ji bandytų mane suprasti ir mes abu grįžtume į darbą, galėtume pasitikėti vienas kitu ir dirbti tą darbą, kurį abu skyrėme daug laiko kurdami“.

B. Murray taip pat pripažino, kad susidariusi situacija jam buvo „pamoka“.

Praėjusį mėnesį šaltinis sakė, kad filmas „Būti mirtingam“ buvo uždarytas po to, kai B. Murray filmavimo aikštelėje tariamai „palietė“ moteris.

„Jis apkabino moterį, lietė jos plaukus – bet visada komiškai“, – tvirtino šaltinis.

„Tai puiki riba ir visi myli Bilą, bet nors jo elgesys nėra neteisėtas, kai kurios moterys jautėsi nepatogiai ir jis peržengė ribą“.

2022 05 02 15:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt