šeštadienis, balandžio 10 d.
Aktorius B. Willisas ignoruoja karantino taisykles: nesutiko dėvėti apsauginės kaukės parduotuvėje ir buvo išprašytas
Alfa.lt
Bruce Willisas (BackGrid, Dailymail nuotr.)

Nepaisant griežtų Kalifornijos karantino taisyklių, Holivudo aktorius Bruce Willisas buvo nufotografuotas apsipirkinėjantis Los Andželo vaistinėje be apsauginės veido kaukės, praneša portalas Dailymail.

Skelbiama, kad 65-erių aktorius nesutiko užsidengti veido, kai įžengė į parduotuvę pirmadienį, nors dėvėjo skarelę, kuria lengvai galėjo pridengti veidą.

Aktoriaus atstovas nedelsdamas atsakė į portalo prašymą pakomentuoti, nes užfiksuotose nuotraukose aiškiai matosi, kad B. Willisas nesilaiko griežtų karantino taisyklių.

Portale PageSix teigiama, kad kiti parduotuvėje buvę klientai pasipiktino, kai pamatė Holivudo žvaigždę be apsauginės kaukės. Aktorius vėliau buvo išprašytas, taip ir nieko nenusipirkęs.

Kaukės yra privalomos uždarose patalpose Kalifornijoje, o lauke žmonės gali rinktis, ar dėvėti kaukę, ar ne, tačiau privalu laikytis saugaus atstumo nuo kitų.

Aktorius neslėpė, kad karantiną leidžia didelėje žmonių grupėje - neseniai pasidalijo akimirka, kurioje Kalėdas švenčia kartu su žmona Emma ir jų dukromis Evelyn ir Mabel.

Šeima įsiamžino savo kieme, dėvėdami juodai raudonas pižamas.

View this post on Instagram

A post shared by Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

2021 01 13 15:12
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt