antradienis, balandžio 13 d.
Aktorius E. Kvoščiauskas pasipiktino mitinguotojo plakatu: tik nacistai ir fašistai taip gali elgtis
Alfa.lt

Savaitgalį vyko mitingas prieš karantino ribojimus. Žmonės, norėdami, kad karantinas būtų nutrauktas, susirinko į Vilniaus Katedros aikštę, atsinešė vėliavas ir plakatus. Vieno mitinguotojo plakatas papiktino žinomą aktorių Eimutį Kvoščiauską. 

Mintimis apie mitinguotoją garsus vyras pasidalijo feisbuke.

"Ar tas jaunuolis, laikantis kartoninę atbrailą su užrašu siunčiančiu žmogų į Sibirą, ką nors yra girdėjęs apie tremtį ar Sibirą?!

Ar tiesiog savo buka galva paėmė iš mitingo organizatorių tai ką jie davė?

Ar mitingo organizatoriai nėra nieko girdėję iš savo senelių apie skaudžią ir tragišką lietuvių tremtį?

Ir štai, tie patys žmonės prisidengę trispalve rėkia, kad kažkas nori išardyti jų tradicines šeimas, bažnytinį tikėjimą ir protėvių sukurtas vertybes.

„Brangieji“, tai ar nesuprantat , kad jūs patys trypiat tas vertybes?

Apie antrą sakinio dalį kartoniniame lape, net nekalbu, nes ko tikėtis iš tokių žmonių, kurie sugeba tyčiotis iš skaudžiausio ir tragiškiausio Lietuvos istorijos etapo. Kur iki šiol daugelis lietuvių negali išsigyditi žaizdų, kurios pereina iš kartos į kartą.

Kokia visgi baisi, šlykšti ir buka yra mūsų visuomenės dalis.

Mano močiutė buvo partizanė, ryšininkė, politinė kalinė ir tremtinė. Ji ir jos puse šeimos buvo ištremta ilgiems metams į Sibirą. O likęs brolis, partizanas, sušaudytas miške.

Man šlykštu skaityti tokius užrašus , kai kažkoks pienburnis gali pasiųsti žmogų į Sibirą. Nacistai ir fašistai tik taip gali elgtis.

Supykino ir pradėjo krėsti šaltis.

Norečiau tam jaunuoliui ir mitingo organizatoriams papasakoti apie tremtį , ko kaip suprantu nesugebejo padaryti jų tėvai ir seneliai", - feisbuke rašė E. Kvoščiauskas.

2021 03 22 15:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt