pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktorius M. Stonkus sulaukė teismo verdikto – viena aplinkybė sušvelninta
Alfa.lt
Organizatoriai
Mantas Stonkus

Spalio pabaigoje neblaivus prie vairo sustabdytas aktorius Mantas Stonkus sulaukė teismo verdikto. Tiesa, viena aplinkybė žinomam vyrui buvo sušvelninta.

Kaip skelbia naujienų portalas lrt, buvo patvirtinti visi prokuratūros siūlymai, išskyrus vieną – siūlymas atimti teisę vairuoti buvo sutrumpintas nuo 2 metų iki 1 metų ir 6 mėnesių.

„Prokuroras dėl nutarimo patvirtinimo kreipėsi į ikiteisminio tyrimo teisėją. Gruodžio 9 d. Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmų teisėja, kuri atlieka ikiteisminio tyrimo funkcijas, nutartimi patvirtino prokuroro nutarimą dėl Manto Stonkaus atleidimo nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą“, – minėtam portalui teigė Utenos apylinkės teismo atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Rūta Miškinytė-Lančickienė.

Atstovė nurodė, kad teismas patvirtino visus prokuroro siūlymus, išskyrus vieną. „Prokuroras teisę vairuoti kelių transporto priemones prašė atimti dviejų metų laikotarpiui, o teismas, įvertinęs asmenybinius dalykus, tiriamos bylos medžiagą, šį terminą patrumpino ir paskyrė 1 metus ir 6 mėnesius“, – komentavo R. Miškinytė-Lančickienė.

Alfa.lt primena, kad neseniai M. Stonkus buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Spalio 29 d. aktorius buvo sustabdytas neblaivus prie vairo. „Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau prie automobilio vairo,“ – savo feisbuko paskyroje rašė jis.

M. Stonkus teigė suprantantis, kad toks jo elgesys ne tik sukėlė riziką nukentėti kitiems žmonėms, bet ir pakenkė jo kaip „gero tėvo ir vyro“ reputacijai tarp šeimos narių.

„Prisiimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę, – toliau įraše dėstė M. Stonkus. – Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš juos nuvyliau“.

2021 12 14 19:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt