šeštadienis, gruodžio 4 d.
Aktorius T. Gryn prabilo apie skyrybas su T. Vaškevičiūte: galiu prisiimti kaltę
Alfa.lt
Organizatoriai
Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn

Aktorius Tadas Gryn laidoje „Nepatogūs klausimai“ atvirai prakalbo apie asmeninį gyvenimą. Žinomas vyras atskleidė skyrybų su aktore Toma Vaškevičiūte priežastis.

Delfi TV

laidoje vedėjo Rolando Mackevičiaus paklaustas apie 2019 m. įvykusias skyrybas, T. Gryn buvo atviras.

„Ne viena yra priežastis, o keletas. Mes kartu buvom 7 ar 8 metus. Aš kaip džentelmenas, galiu sau prisiimti kaltę. Kaip vyras nerodžiau iniciatyvos kelionei toliau.

Vis tiek, po tiek metų nori ar nenori, turi būti piršlybos, tai yra normali seka – piršlybos, vestuvės, kuri šeimą. Aš neparodžiau iniciatyvos. Gal nebuvau iki galo tikras, kad koks aš esu, esu jai reikalingas. Buvo daug įvairių minčių“, – laidoje kalbėjo T. Gryn.

Paklaustas, ar bandė atkurti santykius, T. Gryn teigė, kad nors bandymų buvo, santykiai nesimezgė.

„Bandėme lipdyti, bet jeigu nesigauna, nėra prasmės savęs apgaudinėti. Niekas nebelipo, tu jau esi atskirai, jeigu kažkur eini, jau atskirai. Dabar yra sveikas požiūris į buvusį partnerį, kuris yra tavo kolega, su kuriuo tu dirbai prieš tai ir su kuriuo teks dirbti ne vieną kartą. Sutariame normaliai“, – pasakojo T. Gryn.

Alfa.lt primena, kad T. Gryn ir T. Vaškevičiūtė skirtingais pasuko 2019 m. liepos mėnesį. Apie tai Toma pranešė instagrame.

„Kinijoje jau mano gimtadienis. Naktis. Guliu su sraigės seilių kauke ir žinoma – daug mičių. Apie Meilę, apie Laiką, apie Kūrybą, apie Gyvenimą iš esmės. Dar mano draugė Jazzu dainuoja per kinišką kolonėlę „we are getting older my Love“ Ko išmokau per šitą Kristaus amžių? Stipriai mylėti, o taip. Meilę jausti ir auginti kaip nesibaigiantį šaltinį, paleisti pačius mylimiausius. Kol kas tai buvo sunkiausia pamoka. Galų gale ji tampa savotiška dovana, bet tam reikėjo daug laiko, kantrybės ir nuolankumo.

Su laiko tėkmės greitumu dar nesusitaikau, bet vis daugiau bunu akimirkoje tokia kokia ji yra, išmokau jai nesipriešinti, tekėti laiku taip kaip jis tai daro. Kūrybą pažabojau ir prisijaukinau. Išmokau kurdama patirti tikrą džiaugsmą ir lengvumą. Žodžiu ir vėl – joje nebeliko kančios ar sunkumo. Tik žaidimas, vaizduotė, istorijos, laimė turėti pašaukimą, įkvėpimą, sraigių seilių kaukę prieš premjerą kažkur kitam pasaulio krašte ir dėkingumą kad tai vyksta.

Kūnas ir dvasia vis labiau mano rankose, įgyja tas formas ir erdves, kurias pati pasirenku, kokias siūlo dabartis. Gyvenimas toks įdomus, kartais – dėsningas ir banalus. Kelionė, šilko kelias. Ačiū iki ašarų, mano palydovai!!! Mano širdies ežeras pilnas meilės Jums. Šiandien esu Kristaus amžiaus, aplinkybės kaip 17kos, tik esu šiek tiek gražesnė, stipresnė ir jau žinau kaip viskas laikina, kaip myliu gyvenimą, toks koks yra.

Šiandien turiu daug švelnumo ir susitaikymo, labai daug energijos, kuria noriu su Jumis dalintis. Myliu, bučiuoju, T.“, – socialiniame tinkle rašė T. Vaškevičiūtė.

2021 11 15 15:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt