ketvirtadienis, sausio 20 d.
Aktorius Ž. Tratas antrą kartą susirgo COVID-19: simtomai šįkart buvo visiškai kitokie
Alfa.lt
BNS foto
Žilvinas Tratas

Aktorius Žilvinas Tratas antrą kartą susirgo koronavirusu. Žinomas vyras, pirmą kartą infekcija užsikrėtęs 2020 metų lapkričio mėnesį, neseniai vėl persirgo ir pasidalijo savo patirtimi.

Šia žinia Ž. Tratas pasidalijo feisbuke.

„Tratas 2:0 Kovidas

Susirgau kovidu antrą kartą. Tik antrą kartą per 15 mėnesių! Žinant kiek kontaktų esu turėjęs ir kiek židinių pabuvojęs, manau tai labai menkas skaičius.

Taigi, mano teorija apie natūralų imunintetą po persirgimo „beveik“ pasitvirtina. Anksčiau galvojau, kad persirgęs žmogus susirgti iš naujo tiesiog nebegali. Dabar supratau, kad jei imunitetas nusilpęs, vis dėlto, tokia galimybė yra.

Manau, kad būčiau nesusirgęs, jei nebūčiau taip nualinęs organizmo prieš pat naujuosius su nemiegotomis naktimis, napakeliamu fiziniu krūviu, stresu ir pan.

Kaip ir pirmą kartą, taip ir dabar išsigydžiau be vaistų, natūraliai, per keletą dienų. Simtomai šįkart buvo visiškai kitokie, nei pirmą kartą, bet nepasakyčiau, kad skyrėsi nuo lengvo peršalimo. Jei nežinočiau, kad pandemija, tikrai eičiau dirbt, sportuot ir net nesusimąstyčiau!“, – socialiniame tinkle skelbė Ž. Tratas.

2022 01 06 17:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt