trečiadienis, sausio 27 d.
„Aldi“ parduotuvėse – salmonelioze užkrėstas šokoladas
tiesa.com

Prekybos tinklas „Aldi“ atšaukė šokolado gaminių partiją, kai vienoje iš pakuočių aptikta salmonelių pėdsakų. Sveikatai pavojingų mikroorganizmų rasta tik vienos rūšies saldumynuose.

Įtariamai užkrėsti šokoladukai buvo parduodami vidurio Anglijos parduotuvėse, įskaitant ir įkurtas Birminghame, Worcesteryje, Leicesteryje, Derbyje, Nottinghame, Wolverhamptone, Coventryje ir Granthame.

200 g. pakuotėse esančiuose „Choceur Treasures“ saldumynuose aptikta salmoneliozės pėdsakų. Prekybininkų teigimu, jokie kiti šokolado gaminiai nebuvo užkrėsti. Maisto standartų agentūra, tikrinusi „Aldi“ produktus tikino, jog nerado jokių kitų užkrėstų produktų. Pirkėjams, įsigijusiems minėtų šokoladukų, patariama grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

„Aldi“ paskelbė pranešimus apie produktų grąžinimo politiką. Šie pranešimai gerai matomi parduotuvėse, kuriose buvo išplatinta produkcija. Pranešimuose primenama klientams kaip atlikti grąžinimą bei paaiškinama, kodėl reikėtų tai padaryti. Jei kas nors įsigijote šokoladukų iš „Aldi“, nevalgykite jų. Geriau grąžinkite į parduotuvę“, - Maisto standartų agentūros pranešimą citavo portalas independent.co.uk.

2015 01 06 08:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt