penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aleksandrą Pogrebnojų tėvystė išgelbėjo nuo alkoholizmo
tiesa.com

Žinomi Lietuvos vyrai neabejoja – derinti karjerą su tėvyste – nelengvas iššūkis. Vis dėl to, prieš kelis mėnesius tėvu tapęs drabužių dizaineris Aleksandras Pogrebnojus sako, kad būtent tėvystė jį išgelbėjo nuo palaido gyvenimo ir alkoholizmo.

„Anksčiau išeidavau į miestą ir linksmindavausi iki paryčių. Dabar taip nebėra. Sunkiai jaučiu ribas ir neturiu saiko jausmo, todėl tėvystė man tapo apsauga nuo prasigėrimo, prasivalkiojimo ir užmigimo kur nors patvoryje”, -. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo A. Pogrebnojus.

Nors tris kartus vedęs Aleksandras pirmojo vaiko sulaukė tik 44-erių, jis niekada nenorėjo tikėti, kad vaikų jau nebeturės. „Ačiū Dievui, kad netapau tėvu dvidešimties, tada dar nieko nesupratau apie pasaulį”, - sako dizaineris. Aleksandras prisipažįsta, kad tik sutikęs Moniką suprato, kad nori būti tėvu: „Tai lemtinga moteris mano gyvenime”.

Dainininkas Stano po skyrybų su mylimąja Indre Bartkute gyvena vienas. Tačiau įvykus skyryboms, skirtingai nei daugelis jaunų tėvų, Stano neatidavė vaiko mamos globai, o prisiėmė atsakomybę už savo sūnų Ričardą ir pats jį augina.

„Mano, kaip ir kitų žmonių gyvenime vaikai neatsiranda iš niekur. Buvo santuoka, žmona ir vaikas. Ir mes pasekėm tokiu netradiciniu modeliu Lietuvoje ir vienodai rūpinamės vaiku. Vienodai tiek laiko atžvilgiu, tiek ir visais kitais atžvilgiais. Ir tai yra labai gerai, aš labai džiaugiuosi, kad vis daugiau tėvų atsiranda, kurie supranta, kad tėvystė svarbus ir labai geras dalykas. Jeigu jau padarei tokią klaidą gyvenime ir išsiskyrei, vis tiek būtinai dviese turite būti šalia vaiko”, – sakė Stano.

2013 05 07 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt