sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Amerikiečiai nori „Eurovizijos“: pirmasis šou būtų surengtas jau 2021-aisiais
tiesa.com
Youtube.com
Duncanas Laurence'as

Didžiausias muzikinis televizijos šou „Eurovizija“ taip sužavėjo amerikiečius, kad ir šie panoro kurti šio projekto atitikmenį. Itin sėkmingas visą Europą, taip pat ir Australiją bei Izraelį įtraukiantis konkursas, kaip skelbia portalas „Hollywood Reporter“, 2021-aisiais jau gali būti rengiamas ir už Atlanto.

Tiesa, amerikiečiai su kitų Europos šalių atstovais nesivaržytų. Jie nori surengti savo šio muzikinio šou versiją, kurią pavadins „Amerikos dainų konkursas“.

„Europos transliuotojų sąjunga“ ir „Brain Academy“ yra pasiruošusios suteikti autorines projekto teises rengti konkursą. Kol kas nėra aišku, kuris televizijos kanalas bus atsakingas už pirmąją gana brangiai kainuojančio šou transliaciją.

Skelbiama, kad, kaip ir Europoje, Amerikoje šiame konkurse dalyvautų atstovai iš atskirų valstijų ir valstybių. Jie pasirodytų pusfinaliuose ir tik daugiausia žiūrovų ir komisijos balsų surinkę atlikėjai keliautų į didįjį finalą.

„Eurovizija“, šiemet Izraelyje vykusi jau 64-ąjį kartą, prie televizorių ekranų suburia daugiau nei 200 mln. žiūrovų. 2019-aisiais Tel Avive vykusiame įspūdingame šou pergalę iškovojo Nyderlandų atstovas Duncanas Laurence’as su daina „Arcade“.

Po sporto varžybų transliacijų „Eurovizija“ yra žiūrimiausias televizijos projektas pasaulyje.

2019 05 23 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt