pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Anglijoje įkurtas verslas lietuvės gyvenimą apvertė aukštyn kojomis: klientai – pasaulinio garso žvaigždės
tiesa.com
fotomontažas
Gintarė Lisauskienė

Rodos, dar visai neseniai grožio paslaugų ir prabangių SPA procedūrų kompanijos „Blossom and Jasmine“ savininkės 37-erių Gintarės Lisauskienės sėkmės istorija šmėžavo televizijoje ir spaudoje. Visgi pastaruosius metus verslininkė atkakliai dirbo, bet apie save atviravo vis rečiau. „Išgyvenau nelengvą metą asmeniniame gyvenime, tačiau dabar visu pajėgumu judu į priekį“, – prisipažįsta ji.

Ambicingos moters kelionė Jungtinėje Karalystėje prasidėjo būnant vos septyniolikos. Tuomet anglų kalbos žinių neturėjusi Gintarė kurį laiką darbavosi viešbutyje, vėliau – greitojo maisto restorane, bet tuo nė kiek nesiskundė. Ji žinojo – visa tai – tik laikina stotelė, tad darbą ėmė derinti su studijomis ir įvairiais kursais: mokėsi anglų kalbos, vėliau ėmė tobulintis grožio paslaugų sferoje, kuriai aistrą jautė nuo mažumės.

Siekiant svajonės, karjeros patirtis „Elizabeth Arden“, vėliau „Selfridges“ ir „Harrolds“ tapo neįkainojama, bet moteris nuolat jautė, jog nori daugiau. „Važinėjau pas klientes į namus, vėliau, padidėjus krūviui, nebespėdavau, tad susiradau pagalbininkių, su kuriomis klientėms rengdavome SPA vakarėlius“, – pasakoja moteris. Taip prieš dešimtmetį įkurtas verslas Gintarės gyvenimą apvertė aukštyn kojomis.

Šiandien lietuvės klientų sąraše vietas užima pasaulinės įžymybės (Uma Thurman, Mattas Damonas, Rihanna ir daugelis kitų), verslininkė glaudžiai bendradarbiauja ir su garsiaisiais mados namais „Chanel“. Užsienio žurnalų puslapiuose Gintarės vardas taip pat stipriai linksniuojamas – informacijos apie ją galima rasti „Tatler“, „The Times“, „Harper‘s Bazaar“, „Vogue“. „Blossom and Jasmine“ puikuojasi tarp geriausių Jungtinės Karalystės prabangias grožio paslaugas teikiančių kompanijų, kurios klientais yra tapę „Mulberry“, „ITV“, „Capital FM“.

Verslininkės komandą šiuo metu sudaro kiek daugiau nei 130 laisvai samdomų darbuotojų, kurie po kruopščios atrankos tam, kad galėtų teikti paslaugas, turi pasirašyti specialias sutartis. „Dirbant su įžymiais žmonėmis būtina pasirašyti konfidencialumo sutartį. Darbo kokybė ir kliento privatumas – mano verslo augimo sėkmės pamatas, – sako Gintarė bei priduria, jog niekada nėra pardavusi savo klientų paslapčių, nors pikantiškų istorijų tikrai būta: – kai kurių vardų net negaliu minėti.“

Po atkaklaus Gintarės įdirbio prestižiniai klientai lietuvės įmonę jau randa patys – dažniausiai privatiems užsakymams jachtose, viešbučiuose, privačiuose lėktuvuose ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir už jos ribų. Lietuvė prisidėjo ir prie Los Andžele vykusių „Oskarų“ apdovanojimų, o įmonės darbuotojus pagal klientų poreikį ji sunčia skristi į Prancūziją, Monaką, Bahamus.

Nuo privataus vairuotojo iki skrydžių sraigtasparniu xx Po asmeninių nuopuolių ir pakilimų verslininkė teigia supratusi, jog nori dar labiau susitelkti į karjerą: „Nepaisant to, kad po ilgų santuokos metų esu vieniša, suprantu, jog nesu viena. Turiu daugybę draugų, kolegų, klientų, kurie įkvepia. Ir iš tiesų, reikia nebijoti būti su savimi. Gyvenimas tęsiasi, ir keliauti solo kartais yra net geriau.“

Grožio paslaugos tapo tik dalis to, ką Gintarės sukurta imperija siūlo dabar, todėl įmonė keičia prekių ženklą ir plečiasi dar sparčiau.

„Blossom and Jasmine“ kompanija, be įprastinių grožio ir SPA procedūrų, teikia stilisto paslaugas, organizuoja etiketo klases, sveikatingumo ir laisvalaikio užsiėmimus, kaip kad joga, pilatesas, banglenčių, irklalenčių ir jėgos aitvarų pamokos, maisto ir gėrimų gamybos kursai, šventės gamtoje. Esant poreikiui, galima užsisakyti privatų virėją.

Lietuvė šiuo metu intensyviai bendrauja su „Harbour Hotels“ viešbučių tinklu Kornvalyje, Anglijoje: „Prieš metus apsilankiau Kornvalyje ir norėjau užsisakyti masažą, bet niekaip negalėjau rasti kažko tinkamo. Supratau, kad atradau nišą, kurią galiu užpildyti įmonės paslaugomis. Neilgai trukus, susisiekiau su keliomis vietinėmis kompanijomis ir galiausiai pasirinkau bendradarbiauti su „Harbour Hotels“ viešbučių grupe. Esu už kokybę.“

Klientai į Kornvalį ar kitas Jungtinės Karalystės vietas yra gabenami privačiu lėktuvu, straigtasparniu, greitaeigiu kateriu ar privačiu automobiliu su vairuotoju. Skrydžių kainos gali siekti ir iki 25 tūkst. svarų sterlingų. Ir visa tai nuo A iki Z yra Gintarės komandos rankose.

Nors kasdien konkurentų vis daugėja, Gintarė teigia turinti solidžią reputaciją, dėl kurios jos verslo plėtra ir paslaugomis pasitiki net britų karališkosios šeimos atstovai: „Princesės Beatrice vestuvėms išsiunčiau 14-a grožio specialisčių, o princo Harry su žmona Meghan vestuvėms – 21-ą.“

Ir čia lietuvė nežada sustoti. Ateities planuose – sutelkti dėmesį į kitas pasaulio vietoves už Jungtinės Karalystės ribų. „Būkite pasiruošę“, – nusišypso „Blossom and Jasmine“ įkūrėja.

2020 02 04 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt