antradienis, kovo 31 d.
Anglijos karalienė M. Markle paskyrė naujas pareigas
Tiesa.com, Her.ie
Flickr.com, Virginia Murray
Meghan Markle

Visi žinome, kad prieš tapdama princo Harry žmona ir Sasekso kunigaikštiene, Meghan Markle dirbo aktore. 37-erių moteris dar 2003-aisiais įgijo teatro ir tarptautinių mokslų bakalauro laipsnį Northwestern komunikacijos mokykloje. M. Markle atliko keletą nedidelių vaidmenų, tačiau labiausiai išgarsėjo tada, kai dar 2011-aisiais ji prisijungė prie serialo „Kostiumuotieji“ aktorių komandos.

Visai neseniai paaiškėjo, kad Anglijos karalienė Elžbieta II Meghan paskyrė naujas pareigas, labai artimas pačiai buvusiai aktorei. Ji tapo Nacionalinio teatro globėja, rašo Her.ie.

Kaip rašoma tinklalapyje, dar praeitą mėnesį M. Markle susitiko su Nacionalinio teatro direktoriumi Rufusu Norrisu ir aptarė artimiausius planus bei savo naują vaidmenį. 

Pasirodo, Sasekso kunigaikštienė prisidės prie Nacionalinio teatro Amerikiečių asociacijos veiklos.Ši Niujorke įkurta ne pelno siekianti organizacija kasmet į Nacionalinio teatro fondą surenka daugiau nei 3 mln. svarų sterlingų. Be to, Meghan turės palaikyti ryšį su Amerikoje esančiais teatro rėmėjais.

Naujos pareigos tikrai neleis M. Markle pamiršti savo praeities ir ankstesnio darbo.

2019 01 07 08:00
Spausdinti