sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje dėl patekimo į finalą kovą pradėjo J. Veklenko
tiesa.com
Instagram.com

„Eurovizijos“ dainų konkurso gerbėjai šįvakar vėl susibūrė prie televizorių ekranų stebėti antrojo pusfinalio. Jų laukia įstabus reginys ir dainų bei muzikos kupina šventė, mat dėl patekimo į finalą, vyksiantį jau šį šeštadienį, kovoja 18 valstybių atstovai. Tarp jų – ir Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko. Jis pasirodys 12 numeriu ir atliks dainą „Run With The Lions“.

Kadangi ant scenos lips ir mūsų šalį reprezentuojantis atlikėjas, šįvakar už gražiausias dainas galime balsuoti ir mes. Deja, Jurijui balsų skirti negalima, tačiau kam išreikšti simpatijas tikrai rasite.

Balsavimas prasidės iškart po visų atlikėjų ir grupių pasirodymų.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxiOzKrn3h4/]

Ketvirtadienio vakarą Europos gyventojams savo dainas pristato šios šalys:

1. Armėnija

2. Airija

3. Moldova

4. Šveicarija

5. Latvija

6. Rumunija

7. Danija

8. Švedija

9. Austrija

10. Kroatija

11. Malta

12. Lietuva

13. Rusija

14. Albanija

15. Norvegija

16. Nyderlandai

17. Šiaurės Makedonija

18. Azerbaidžanas

Žiūrovams taip pat bus pristatytos trys į konkurso didijį finalą iš anksto petukusių šalių – Vokietijos, Italijos ir Jungtinės Karalystės – dainos.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxiOV1cnCUy/]

Iš aukščiau išvardytų šalių atstovų sudaryta komisija savo balsus skyrė jau vakar. Jie vertino generalinės repeticijos pasirodymus. Komisijos balsai sudarys 50 proc. visų šio vakaro balsų.

Kol vyks balsavimas, Tel Avivo scenoje pasirodymą surengs vienas populiariausių kolektyvų Izraelyje „Shalva Band“. Jis atliks dainą „Million Dreams“.

„Shalva Band“ nariai – aštuoni talentingi negalias turintys muzikantai, kurie koncertus rengia įvairuose kultūriniuose ir garbinguose šalies renginiuose.

Grupė varžėsi dėl atstovavimo Izraeliui šių metų „Eurovizijos“ konkurse. Tačiau, nors ir nelaimėjo, jie vis tiek buvo pakviesti surengti pasirodymą tūkstantinei žmonių miniai.

Savo neįprastais sugebėjimais susirinkusius arenoje ir prie televizorių ekranų taip pat stebins Izraelio mentalistas Lioras Suchardas.

[IN=https://www.instagram.com/p/BxiN4bYnEsY/]

[IN=https://www.instagram.com/p/BxiPtdkHqYi/]

2019 05 16 20:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt