sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Anuliuota Rusijos „Vaikų balso“ nugalėtojos pergalė: balsai buvo perkami
tiesa.com
Youtube.com

Rusijoje anuliuoti populiaraus muzikinio projekto „Vaikų balsas“ finalo rezultatai. Paaiškėjo, kad dešimtmetės nugalėtojos pergalę lėmę balsai buvo nupirkti.

Paskelbus, kad jaunoji dainininkė Mikella Abramova, pelniusi 56,5 proc. visų balsų, yra šio projekto nugalėtoja, šou prodiuseriai sulaukė daug nepatenkintų žiūrovų skundų. Neva už šią dainininkę finale geriau pasirodė ne vienas dalyvis ir ji nėra verta pergalės.

M. Abramova – populiarios atlikėjos Alsou ir turtingo verslininko Yano Abravomo dukra, tad projekto gerbėjai ėmė svarstyti, ar tik tėvai savo dukrai pergalės nenupirko.

Buvo nuspręsta ištirti šeštojo projekto sezono dalyvių balsus. Tam valstybinis kanalas „Pervyj kanal“ pasamdė specialią kibernetinės apsaugos grupę.

Kanalo atstovai patvirtino, kad balsai, lėmę 10-metės pergalę, buvo keliami dirbtinai.

„Vaikai neturėtų būti kaltinami už kitų žmonių veiksmus. Kiekvienas projekto dalyvis tampa „Vaikų balso“ šeimos nariu“, – tęsė kanalo atstovai. Kol kas nėra žinoma, kas įvykdė šį balsų papirkimą.

Nors tai – tik televizijos projektas, šis atvejis atskleidžia nemalonią realybę: norint pakoreguoti rezultatus, žmonės naudoja pinigus ir savo statusą. Tokios taktikos buvo naudojamos jau seniai, tačiau niekas nesitikėjo, kad taip bus pasielgta vaikų projekte.
 
Pasak kibernetinės apsaugos grupės, iš 300 telefonų numerių, priklausiusių tam pačiam operatoriui, automatiniu būdu buvo išsiųsta daugiau nei 8000 trumpųjų žinučių. Taip pat užfiksuoti atvejai, kai už vieną dalyvį buvo gauta daugiau nei 30 000 balsų, kas nėra įmanoma. Už kai kuriuos kitus dalyvius buvo gauta po 3000 balsų.
 
Pranešama, kad bus surengta speciali projekto laida, kurioje pasirodys finale dalyvavę vaikai ir bus paskelbtas naujas nugalėtojas. Balsavimo sistema, skelbiama, bus gerokai sustiprinta.

2019 05 20 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt