antradienis, liepos 7 d.
Apie K. Perry seksualinį priekabiavimą prabilo rusų laidų vedėja: vos pavyko atstumti
tiesa.com
Tiesa.com fotomontažas, facebook nuotraukos

Nuo pat karjeros pradžios Katy Perry garsėjo kaip arši moterų teisių gynėja, tačiau pastaruoju metu atlikėją lydi skandalai. Prieš savaitę K. Perry sulaukė nemalonių kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo ir panašu, kad aukų ratas plečiasi. Šįkart apie nederamą atlikėjos elgesį prabilo garsi rusų laidų vedėja Tina Kandelaki.

„Fox“ žinių tarnybos duomenimis, viena iš populiariausių rusų laidų vedėjų apkaltino Katy Perry prie jos seksualiai priekabiavus vieno privataus vakarėlio metu.

Moteris tikino, jog „I Kissed a Girl“ dainos atlikėja bandė ją per prievartą pabučiuoti ir prisipažino, kad net turėjo panaudoji jėgą, kad dainininkę atstumtų.

Anot Tinos, tą kartą Katy ėmė ieškoti kitos aukos. Nors nuo nemalonaus įvyko praėjo nemažai laiko ir, kaip tikina T. Kandelaki, kalbėti apie tai nelengva, moteris nusprendė prabilti po to, kai perskaitė modelio Josso Klosso kaltinimus.

Televizijos laidų vedėja baiminasi, kad seksualinio priekabiavimo aukų gali būti ir daugiau. „Kartą buvau pakviesta į Katy Perry privatų vakarėlį, kuriame ji buvo gerokai išgėrusi. Pasirodo, aš jai patikau, nes bandė mane pabučiuoti per jėgą.

Džiaugiuosi, kad buvau pasiruošusi fiziškai ją atstumti, tačiau Katy akimirksniu susirado kitą auką, mano pačios nuostabai – moterį, bučiniams, apkabinimams ir purviniems šokiams“, – pasipiktinimo neslėpė T. Kandelaki.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad prieš savaitę JAV aktorius Joshas Klossas atskleidė tapęs K. Perry seksualinio priekabiavimo auka. Tai, pasak J. Klosso, įvyko prieš devynerius metus, kai aktorius filmavosi K. Perry dainos „Teenage Dream“ muzikiniame vaizdo klipe.

Iš darbo su dainininke daug metų atminty įstrigę jam liko tik blogi prisiminimai, nes, anot J. Klosso, dizainerio Johnny Wujeko gimtadienio vakarėlyje Katy prie jo priekabiavo ir pažemino. Socialiniame tinkle aktorius paaiškino, kaip viskas įvyko ir kodėl tik dabar apie tai viešai paskelbė.

„Kai aš apsisukau pristatyti savo draugės, ji numovė man kelnes ir apatinius, norėdama parodyti mano penį savo draugams ir visai miniai. Ar galite įsivaizduoti, kaip apgailėtinai ir gėdingai jaučiausi? Aš tai sakau tik dabar, nes mūsų kultūra siekia įrodyti, kad galingi vyrai yra iškrypėliai.

Bet galingos moterys yra tokios pat šlykščios.“ Katy Perry nederamu elgesiu kaltinama nebe pirmą kartą. Pernai atlikėja laidos „Amerikos dievaitis“ filmavimo metu pabučiavo konkurso dalyvį be jo sutikimo.

Taip pat buvo teigiama, kad moteris ant raudonojo kilimo sugriebė dainininko Shawno Mendeso užpakalį, nors vėliau jaunasis atlikėjas šiuos kaltinimus atsiėmė. K. Perry ir jos atstovai šios situacijos dar nekomentavo.

2019 08 25 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt