trečiadienis, spalio 5 d.
Apie skandalingai brangų Salt Bae restoraną atsiliepusi I. Stumbrienė atsidūrė britų žiniasklaidoje
Alfa.lt
Instagram
Inga Stumbrienė ir Aivaras Stumbras

Verslininkė Inga Stumbrienė kartu su vyru apsilankė garsiajame interneto įžymybės Salto Bae-Nusreto Gökçe restorane. Žinoma moteris instagrame paskelbė nuotrauką iš restorano ir parašė atsiliepimą, kuris patraukė ir britų žiniasklaidos dėmesį.

I. Stumbrienė įsiamžino restorane vilkėdama žalią šventinę suknelę, o prie jos priderino aukso spalvos aukštakulnius.

„Garsiojo šefo S. Bae restoranas Nusr-Et garsėja savo kainomis ir steiku, dengtu auksu, tačiau galiu drąsiai pasakyti, tai vienas geriausių restoranų, kuriuose esame buvę.

O ar jūs esate buvę Nusr-Et restorane, kokius įspūdžius jums paliko?“ – socialiniame tinkle rašė verslininkė.

Šis I. Stumbrienės įrašas sulaukė ne tik sekėjų, bet ir britų žiniasklaidos dėmesio. Naujienų portalas Dailymail paskelbė straipsnį apie garsųjį restoraną, kurio pagrindinėje nuotraukoje bei teksto viduje įdėjo ir verslininkės fotografiją.

„Restoraną užplūdo neigiami atsiliepimai apie per brangų meniu, tačiau prieštaringai vertinamas S. Bae restoranas „Nusr-Et“ Londone influenceriams pasirodė esąs sėkmingas.

Restorano lankytojai socialiniuose tinkluose dalijosi spalvingomis nuotraukomis, kuriose jie ant išskirtinių kepsnių restorano laiptų ir demonstruoja brangius patiekalus“, – rašoma portale.

Prie I. Stumbrienės nuotraukos portale rašoma: „Knightsbridge“ restoranas, priklausantis tinklui, kuriam vadovauja turkų šefas Nusretas Gökçe, kuris 2017 m. išgarsėjo dėl neįprastos mėsos pagardinimo technikos, kai jis leidžia druskai tekėti per alkūnę, per pirmuosius keturis mėnesius parduotas už 7 mln. Nuotraukoje įsiamžinusi lankytoja kepsnių restorane.“

Sulaukusi išskirtinio dėmesio, I. Stumbrienė straipsnio viršelį paskelbė ir savo paskyroje.

WOW! Kaip nerealiai.

Atsibundi ir netikėtai pamatai save Daily Mail viršelyje su S. Bae.

Šiandien su vaikais turėjome būti Legolende, deja, kažkas ėmė ir susirgo (aš), tai bent jau tokia paguoda gulint lovoje tarp daugybės nosinių ir vaistų“, – socialiniame tinkle džiaugėsi verslininkė.

2022 08 16 15:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt