šeštadienis, spalio 31 d.
„Apple“ pristatė naująjį „iPhone SE“, kainuosiantį nuo 399 JAV dolerių
Alfa.lt

JAV technologijų milžinė „Apple“ trečiadienį pristatė naują pigesnį išmaniojo telefono „iPhone“ modelį, kuriuo sieks sudominti vartotojus, dėl koronaviruso pandemijos ir jos poveikio ekonomikai vengiančius didesnių išlaidų.

Antrosios kartos „iPhone SE“ kainuos nuo 399 JAV dolerių, t. y. daugiau nei perpus pigiau už bendrovės flagmanus.

Nuo penktadienio jį bus galima užsisakyti daugiau kaip 40 pasaulio rinkų, o netrukus jis pasirodys ir prekyboje.

Apie naująjį telefoną „Apple“ paskelbė pranešime, nors pastaraisiais metais naujus produktus paprastai pristatydavo specialiai ta proga organizuotuose renginiuose.

„Pirmasis „iPhone SE“ modelis buvo populiarus tarp daugelio klientų, kuriems patiko unikalus nedidelio dydžio, didelio našumo ir prieinamos kainos derinys. Naujasis antrosios kartos „iPhone SE“ pagrįstas tais pačiais principais, bet yra dar geresnis ir kartu jis tebėra visai prieinamas“, – pareiškė už rinkodarą atsakingas „Apple“ vyresnysis viceprezidentas Philipas Schilleris.

„Laikas tokio modelio išleidimui yra neįtikėtinai palankus“, – pareiškė tyrimų bendrovės „Technalysis Research“ analitikas Bobas O'Donnellas.

„Tai būtent toks telefonas, kokio norės didelė dalis žmonių. Dabartinėje ekonominėje aplinkoje sunku pateisinti 1,2 tūkst. JAV dolerių išlaidas išmaniajam telefonui, tačiau žmonės tebėra labai priklausomi nuo savo telefonų ir yra daug žmonių, norinčių pakeisti savo telefoną nauju.“

Finansinių paslaugų bendrovės „Wedbush“ analitikas Danielis Ivesas prognozuoja, jog „Apple“ iki metų pabaigos parduos 20–25 mln. naujojo „iPhone SE“ vienetų.

2020 04 16 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt