ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Ar dar pamenate „Gangnam Style“? Pasaulis jau eina iš proto dėl naujo hito
tiesa.com

„Skibidi“ gali būti ne taip lengvai ištariamas žodis, tačiau ypač sparčiai plintantis Rusijos grupės „Little Big“ hitas neabejotinai privers šokti. Internete lyg virusas sklindantis kūrinys gali atkartoti reperio Psy hito „Gangnam Style“ fenomeną, kuris tapo muzikos istorijos dalimi ir akimirksniu užkariavo pasaulį.

„Little Big“ vaizdo klipas dainai „Skibidi“ „YouTube“ buvo paskelbtas spalio 5 dieną ir jau dabar susilaukė dešimčių milijonų peržiūrų. Smarkus ritmas ir itin įtraukiantys bei gerai įsimenantys judesiai tiesiog ragina judėti ir šokti drauge.

InsideEdition.com pasikalbėjo su Tessa Lena, Niujorke gyvenančia Rusijoje gimusia muzikante, kad išsiaiškintų, kodėl šis vaizdo įrašas toks išskirtinis.

„Tai išties labai juokingas vaizdo įrašas, jame gausu smagaus absurdo ir kvailystės, o šokis paverčiamas tarytum sukarintu procesu. Įdomu, kad žmonės iš jo taip juokiasi“, – sako T. Lena.

Dainos pavadinimas, kaip T. Lena patikslino, tiesiog atspindi absurdą ir kvailystę: „Skibidi rusiškai nereiškia visiškai nieko. Tai reikšmė, kuri neturi reikšmės“.

Iš esmės T. Lena vaizdo įrašą vertina kaip meistrišką satyrą.

„Jis remiasi niūrumo, meno ir absurdo humoro sugretinimu. Kaip galite pastebėti, fonas yra niūrus, spalvos taip pat niūrios, matome ištįsusius nesišypsančius veidus, kuriančius pašėlusį meną“, – aiškina muzikantė.

„Ir visa tai yra labai linksma. Štai kaip kuria mano tautiečiai“, – sakė T. Lena.

ŠALTINIS:delfi.lt

2018 10 31 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt