trečiadienis, birželio 3 d.
Arabas įkalino savo žmoną britę toli nuo namų
tiesa.com

Už Bahreino piliečio ištekėjusi ir į jo gimtinę nuvykusi britė svečioje šalyje buvo įkalinta pagal sutuoktinio pareiškimą.

Jungtinės Karalystės pilietė Hanna James praėjusiais metais išvyko į Bahreiną ir ten susituokė su savo vaiko tėvu Jassimu Alhaddaru. Tačiau netrukus po vedybų 26 metų moteris artimiesiems ėmė skųstis, kad vyras smurtauja, siuntė mamai nuotraukas, kuriose buvo matyti mėlynės ant moters kūno bei veido.

H. James taip pat guodėsi, kad svečioje šalyje negali rasti užtarimo. Jos motina kreipėsi į Bahreine reziduojančius JK diplomatus, tačiau kai jie pabandė patikrinti H. James gyvenimo sąlygas, J. Alhaddaro šeima tam nesuteikė leidimo motyvuodama savo sprendimą tuo, jog jie yra geri musulmonai.

Vėliau H. James buvo apkaltinta svetimavimu, o tai Bahreine ir kitose musulmoniškose valstybėse, pagal šariato teisę laikoma sunkiu nusikaltimu, už kurį griežtai baudžiama: nuo 1 iki 5 metų laisvės atėmimo bausme. Pagal vyro pareiškimą britė buvo sulaikyta ir uždaryta į kalėjimą. Vėliau ji atgavo laisvę, tačiau negali išvykti iš šalies dėl teisinių priežasčių.

Pasak moter mamos, vyras dar anksčiau sudegino H. James pasą, taip apsunkindamas jos galimybes palikti Artimuosius Rytus.

Moters artimieji tikina, kad tokiu būdu J. Alhaddaras siekia išvilioti iš jų pinigų. Paskelbus apie šį atvejį viešai, internete paskelbtos bent dvi peticijos, kuriomis siekiama išlaisvinti ir namo sugrąžinti H. James.

[5775]

[5774]

[5776]

Vyras pradeda kovą už teisę numirti

2017 01 07 15:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt