penktadienis, rugsėjo 25 d.
Artimas šaltinis atskleidė M. K. Olsen ir O. Sarkozy skyrybų priežastį
Alfa.lt

33-ejų Mary-Kate Olsen ir jos vyras 50-ies Olivieris Sarkozy šiuo metu visiškai nesimato dėl nesutarimų, kurie privedė sutuoktinius prie skyrybų. Pora buvo susituokusi 4,5 metų, skelbia People.

Pasak artimo šaltinio, viena pagrindinių priežasčių, dėl ko pora nusprendė skirtis, yra vaikai. Sarkozy jau turi du suaugusius vaikus iš savo pirmosios santuokos su buvusia žmona Charlotte Bernard, todėl jau nebenori vaikų, o Olsen požiūris yra priešingas.

„Prieš porą metų vaikelio turėjimas jai nebuvo prioritetas. Tai pasikeitė“, – sakė šaltinis.

Balandžio 17 d. Olsen pasirašė skyrybų dokumentus, bet dėl koronaviruso pandemijos Niujorko teismas dar nepriėmė jų skyrybų prašymo. Gegužės 13 d. moteris paprašė skirtis skubos tvarka, nurodydama baimę būti išvaryta iš savo būsto. Jos prašymas vėliau teisėjo buvo atmestas.

„Olivieris turi du suaugusius vaikus ir daugiau vaikų nebenori, – šaltinis sakė People. – Mary-Kate galvojo, kad jis persigalvos, tačiau tai neįvyko“, – pridūrė jis.

Tačiau tai nebuvo vien nesutarimas dėl vaikų, kas išskyrė garsią porą. 

„Olivieris yra vakarėlių žmogus ir švaistūnas“, – sakė vyrui artimas šaltinis. 

Olsen priklauso dvi drabužių linijos, Row ir Elizabeth bei James su savo dvyne seserimi Ashley, yra labiau atpažįstamos.

„Mary-Kate mėgsta būti tyli ir dirbti tai, ką ji mėgsta būdama viena, – teigė šaltinis. – Jai nėra įdomu socializuotis – ji mėgsta mažus susibūrimus su tam tikrai žmonėmis. Sutuoktiniai pamažu atsiskyrė.“

2020 05 21 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt