ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Artimiausi V. Cololo draugai pirmą kartą ryžosi prabilti apie tragišką jo mirtį
Alfa.lt

Nuo humoristo, aktoriaus, renginių vedėjo Vitalijaus Cololo mirties prabėgo jau beveik 10 mėnesių, tačiau sukeltas skausmas – nerimsta. Kalbėti apie ypatingą šoką sukėlusią netektį Vitalijaus draugams iki šiol buvo tabu ir tiesiog per sunku... Tačiau šį vakarą, 19.30 val. specialioje LNK laidoje „KK2 penktadienis“ pirmą kartą bus prabilta apie jautriausias akimirkas ir jauno, energingo humoristo išėjimą.

„Vitalijaus ir jo žmonos atostogos Ispanijoje buvo kruopščiai planuotos ir labai lauktos. Nebuvo absoliučiai jokių ženklų, kad Vitalijui kažkas blogai su sveikata. Dar staigaus priepuolio išvakarėse kartu sėdėjome, į žvaigždes žiūrėjome ir viskas buvo gerai. O kitą dieną – staiga baisi nelaimė“, – prisiminimais dalinsis vienas artimiausių Cololo draugų, dainininkas Valdas Burnys. Jis prisipažins: nors laikas bėga, žaizdos negyja, o galvoje iki šiol gyvi klausimai: kaip galėjo nutikti, kad draugas, kurį gydytojai jau vadino praktiškai sveiku ir planavo išleisti iš ligoninės, staiga „atkrito“ ir mirė operacijos metu? Ar jis nesikankino? Ar buvo padaryta viskas, kad Vitalijų pavyktų išgelbėti?

Kad Vitalijus visada tryško energija ir turėjo begalę planų, paliudys ir kitas artimas jo draugas, praeityje aktorius, o dabar pareigūnas Karolis Sakalauskas. Tiesa jis, žvelgdamas į beveik 10–ties metų bendro darbo laikotarpį, ten mato ir pranašiškų ženklų. Įvairias komiškas situacijas kūrę bendražygiai juokėsi beveik iš visko, yra filmavę ir kapinėse, ir laidotuves...

„Žinia apie Vitalijaus mirtį buvo baisus šokas. Suspaudė širdį, išpylė prakaitas, negalėjau kalbėti“, – žodžius sunkiai rinks Karolis, kuris, rodos, turėtų būti pripratęs prie mirties. Juk dabar jis – pareigūnas ir darbe jam dažnai tenka stoti į pavojingas akistatas.

Tuo metu aktorė Asta Baukutė iki šiol telefone saugo ir Vytauto Šapranausko, ir Vytauto Šerėno, ir Vitaljaus Cololo telefonų numerius. „Praėjusį kovą, kai slidžiame kelyje patyriau avariją ir vos išgyvenau, nejučiomis pakėliau akis į dangų ir paklausiau: „Vitalijau, Vytautai, leisit man dar čia pabūti? Nes aš iš kompanijos vienintelė likau, kaip koks archyvas... Tai supratau, kad man leido“.

Jautrioje laidoje ypatingais išgyvenimais pasidalins ir dainininkas Edmundas Kučinskas, kurio tėtis visai neseniai numirė jam ant rankų. Didelį skausmą Edmundui sukėlė ir mylimiausios kolegės Nelės Paltinienės išėjimas, su kuria jiedu buvo labai artimi.

O dainininkas Radžis „KK2 penktadienyje“ papasakos, kaip atsisveikino su gegužę mirusia mama.

Jautri ir ypatinga laida artėjant Vėlinėms – jau šį penktadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

2020 10 30 09:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt