sekmadienis, balandžio 11 d.
„Asda“ nedalyvaus išpardavimų karštinėje
tiesa.com

Prekybos tinklas „Asda“ pranešė nedalyvausiantis Juodojo penktadienio (angl. Black Friday.) išpardavime, nes pirkėjams nusibodo stumdytis eilėse. Tinklo atstovai taip pat patvirtino, kad pastarųjų dvejų metų Juodojo penktadeinio diena jiems buvo ypač pelninga.

Praėjusiais metais „Asda“ kelių mėnesių buitinės technikos atsargas pardavė vos per vieną dieną.

Prekybos centruose „Asda“ lemtingąjį penktadienį, kuris šiemet bus lapkričio 27-ąją, pirkėjai išties negailėdavo nei savęs, nei kitų. Grumtynės dėl prekės geresne kaina dažnai baigdavosi net muštynėmis. Didelės policijos pajėgos į centrus buvo siunčiamos ypač dažnai.

„Sprendimas nedalyvauti „Black Friday“ yra ne tik dėl renginio, kuriame nesaugy mūsų pirkėjams“, – teigė prekybos centro „Asda“ vadovas Andy‘is Clarke‘as. – „Per praėjusius dvejus metus mes parengėme ir vykdėme labai gerus, specialiai šiai dienai paruoštus planus, tačiau šiemet mūsų pirkėjai aiškiai pasakė, jog jie nebenori daugiau būti vienos ar dviejų dienų išpardavimų įkaitais.“

„Asda“ vadovas teigė, jog vietoj investicijų į vienos dienos milžinišką išpardavimą, prekybos tinklas investuos £26 mln. į dažnesnius sezoninius išpardavimus, pranešė BBC.

„Black Friday“ – tai diena, kai prekybininkai skelbia didžiules nuolaidas įvairiausioms prekėms. Šis, jau tradicija tapęs, renginys prasidėjo Jungtinėse Amerikos valstijose, o vėliau tappo labai populiarus ir Europoje.

2015 11 10 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt