antradienis, sausio 26 d.
„Asda” skelbė pirkėjus klaidinančias akcijas
tiesa.com

Pasipiktinusiems pirkėjas kreipusis į vartotojų apsaugos organizacijas, „Asda” parduotuvės vadovybė pateko į didžiulę nemalonę. Pasirodo, praėjusiais metais parduotuvė ne kartą skelbė pirkėjus klaidinančias akcijas.

Kaip pranešė theguardian.com, „Asda” nedelsiant sutiko pakeisti skelbiamas akcijas, įskaitant ir pasiūlymus, kuriais pirkėjai kviečiami dvi prekes įsigyti neva pigiau, nei po vieną atskirai.

Tuo tarpu konkurencijos ir rinkų institucija (angl. Competition and Markets Authority, CMA) pradėjo tyrimą dėl parduotuvių tinklo kainodaros taktikos.

Pasipiktinę pirkėjai pateikė kelis nesąžinigų pasiūlymų atvejus:

„Hovis” vidutinė raikyta minkšta balta duona (800g), „dabar £1 (buvo £1.20)” , tačiau akyli pirkėjai pastebėjo, kad net ir prieš prasidedant akcijai ta pati duona kainavo £1, o produktas nebuvo parduodamas už £1.20 pastarasias 116 dienų.

„Robinsons” apelsinų skvošas (1 litras), kuris dažniausiai „Asda” parduotuvėse kainuodavo £1, akcijos metu buvo siūlomas už £1.49 ar net £1.59 už vieną vnt. arba „2 už £2.50”.

„Asda” jau pradėjo vykdyti pokyčius sako prekių kainodaroje, ypač įvairiose akcijoje bei pasiūlymuose. Teigiama, kad tai bus pilnai įgyvendinta iki 2016 m. rugpjūčio mėnesio.

Tuo tarpu CMA ir toliau akylai stebės prekybos tinklo kainodarą.

2016 04 27 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt