antradienis, liepos 14 d.
Asmeninis moterų treneris M.Kalendra: „Lietuvoje turtuolių išties daug“
tiesa.com

„Daugelis moterų, trokštančių sportuoti namie su asmeniniu treneriu, itin pasiturinčios. Dažniausiai tai aukštus postus, gerai apmokamus darbus turinčios damos, arba tokios, kurių vyrai – itin turtingi. Tokie žmonės gyvena didžiuliuose prabangiai įrengtuose privačiuose namuose, greta kurių puikuojasi ne vienas naujas automobilis.

Jų namuose sukasi ne tik auklės, namų ekonomės, asmeniniai virėjai, tačiau ir vairuotojai. Yra net tokių klienčių, kurios siūlė kartu su jomis vykti į egzotiškas keliones. Joms nieko nereiškia apmokėti kelionę ir visas jos išlaidas asmeniniam treneriui, kad galėtų sportuoti atostogų metu. Lietuvoje išties daug turtingų žmonių.“, - pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakojo buvęs žinių žurnalistas, asmeninio trenerio karjerą beveik prieš metus pradėjęs Martas Kalendra.

Visos laidos metu kojines neįtikėtinu greičiu mezgęs 53-ejų Raimundas Mikuševičius iš Panevėžio prisiminė, kaip Lietuvoje prasidėjus krizei neteko statybininko darbo. „Tai buvo aukso laikai, uždirbdavau nuo 1,5 iki 3-4 tūkstančių eurų. Neverkiau, neprasigėriau, o nusprendžiau pabandyti pragyventi iš viso gyvenimo hobio – mezgimo. To, ką uždirbu per rudenį ir žiemą, pakanka pragyventi visiems metams. Dienai pragyventi maistui man pakanka ir dviejų eurų”, - pasakojo Raimundas.

Tuo metu 9 barų steigėjas Kristupas Baublys prisipažino, kad kainas kelti buvo priverstas. „Kainas restoranuose ir baruose kelti visi buvo priversti dėl algų kilimo, akcizų didėjimo, ir todėl, kad išlaikyti darbuotojus šioje srityje itin sunku. Pramokę amato padavėjai, barmenai ir virėjai lekia į užsienį....“, - sakė Kristupas.

„Minimalaus poreikių krepšelio dydis tik įrodo, kad mūsų šalyje faktiškai nėra viduriniosios klasės, o ir ta pati, kuri yra, lyginant su Vakarų pasauliu – varguoliai“, - teigė Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas.

2017 03 02 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt