penktadienis, sausio 22 d.
Astronautai apie ateivius: su mumis buvo susisiekta
tiesa.com

Nors dažnai manoma, kad apie ateivius ar neatpažintus skraidančius objektus kalba tik sąmokslo teoretikai, realybėje yra viskas kitaip. Apie nežemiškas civilizacijas garsiai kalba mokslininkai, biologai, fizikai ir net patys garsiausi NASA astronautai.

Edgaras Mitchellas

Šio žmogaus pasisakymus iki šiol cituoja tie, kurie tiki, jog vyriausybės slepia tiesą apie nežemiškų civilizacijų egzistavimą už Žemės ribų.

Edgaras Mitchellas – šeštasis žmogus išsilaipinęs Mėnulyje. Mėnulio paviršiuje šis astronautas praleido daugiau kaip 9 valandas. E.Mitchellas į mūsų planetos palydovą skrido su misija „Apollo 14“. Kartu su kitu astronautu Alanu B. Sheppardu, jie Mėnulio paviršiuje praleido daugiausiai laiko istorijoje.

Suprantama, kad NASA neleistų į tokią kosmoso misiją žmogaus, kuris yra psichiškai nestabilus. Maža to, daugybė medikų tvirtino, kad Edgaras yra labai puikios psichologinės kondicijos žmogus. Štai todėl ir verta atkreipti dėmesį į tai, ką viešai kalbėjo ši JAV astronautikos legenda.

Edgaras teigė, kad JAV valdžia nuslėpė tiesą apie Rosvelo incidentą 1947 metais, kai Naujojoje Meksikoje, kaip manoma, nukrito skraidantis diskas kuris nepriklausė žmonėms.

„Kodėl visa tai slepiama? Aš jums atsakysiu. Pagrindinė priežastis yra ta, kad valdžia baiminosi, jog ateiviai nusiteikę priešiškai mūsų atžvilgiu. Taip pat nenorėjo, kad apie šį nutikimą sužinotų sovietai, todėl viską ir slėpė“, – viešai yra sakęs E. Mitchellas.

Pasak Edgaro, Žemę lanko taiką propaguojantys ateiviai, kurie vykdo ypatingą misiją – jie nori išgelbėti žmoniją nuo branduolinio karo. Jis iki paskutinės savo gyvenimo dienos tvirtino, kad ateiviai Šaltojo karo metais ne kartą neutralizavo branduolines raketas.

Gordonas Cooperis

G. Cooperis buvo vienas iš septynių astronautų, kurie dalyvavo „Project Mercury“ programoje. Mercury tai pirmoji JAV pilotuojama kosminė programa, vykdyta nuo 1958 metų iki 1963 metų. Jos pagrindinis uždavinys buvo nuskraidinti į kosmosą ir sėkmingai sugrąžinti astronautą bei erdvėlaivį į Žemę.

Įdomu tai, kad dar prieš tapdamas pirmuoju į atvirą kosmosą išėjusiu žmogumi, Gordonas atcirai pareiškė, kad jis 1951 metais virš Vokietijos matė neatpažintus skraidančius objektus.

„Galvoju, kad tie neatpažinti skraidantys objektai į Žemę atskrido iš kitų, tolimų planetų, kurios techniniu lygiu daug daugiau pažengusios negu mes“, – 1984 metais Jungtinėse Tautose sakė astronautas.

„Visu pirma mes, žmonija, turime jiems parodyti, kaip išmokome spręsti savo žemiškas problemas taikiomis priemonėmis, o ne karais ar branduoliniais ginklais. Tik tada jie mus priims kaip patikimus kosmoso komandos narius. Kai jie supras, kad mes nenorime kariauti, prieš mus atsivers neįtikėtinos galimybės tobulinti savo pasaulyje visose srityse“, – sakė astronautas.

Keista, tačiau NASA tokie astronauto nei kiek nenustebino.

Deke‘as Slaytonas

Deke‘as Slaytonas – tai dar vienas „Project Mercury“ dalyvis. Vėliau jis užėmė svarbias pareigas NASA kosminėje būstinėje. Dake‘ui, kaip ir kitiems jo draugams nepakišo kojos jo labai aiški pozicija ateivių atžvilgiu.

Slaytonas pasakojo 1951 metais matęs neatpažintą skraidantį objektą ir buvo įsitikinęs, kad tas objektas priklausė ateiviams.

„NSO atrodė kaip didžiulė maždaug 45 laipsnių kampu pasvirusi lėkštė. Tada neturėjau nei fotoaparato, nei kameros. Kitaip dabar tikrai turėčiau įrodymų. Tada ji pradėjo kilti, greitėti ir dingo“, – astronauto žodžius cituoja „Daily Star“.

Brianas O‘Leary‘is

Nors Brianas taip ir niekada nesilankė kosmose, bet jis buvo vienas iš vienuolikos astronautų, pasirinktų kandidatais NASA misijai Marse XX amžiaus 7-ąįį dešimtmetį. Suprantama, kad kandidatai, kuriuos pasirinko NASA, turėjo pereiti daugybę psichologinių testų, prieš tai, todėl ir šio žmogaus žodžiai, garsiai skamba sąmokslo teoretikų lupose.

Baigęs darbą NASA agentūroje, Brianas tapo Prinstono universiteto fizikos profesoriumi. „Turime labai daug įrodymų, kad su mumis buvo susisiekta“, – savo studentams sakė jis.

„Civilizacijos iš kitų planetų, iš kitų kosmoso kampelių, stebi mus jau labai seniai.“, – yra sakęs buvęs astronautas.

Ir tai tik keli garsiausi NASA astronautai, kurie nepabijojo visuomenės smerkimo ir viešai prabilo apie mūsų kosmoso brolius. Klausimas tik vienas, kada ateis diena, kai nuo mūsų nustos slėpti tiesą?

anomalija.lt

2017 04 25 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt