ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Atlikėja GJan išskirtiniame interviu atskleidė savo būrimo gebėjimus ir atrastą naują veiklą
tiesa.com
Gjan

Šiandien „Gero vakaro šou“ laidoje vėl kalbėsime apie krepšinį. Studijoje viešėjęs legendinis sporto žurnalistas Vidas Mačiulis atskleidė daug pikantiškų detalių apie krepšinio užkulisius ir pažėrė ne vieną sąmojį. Jam nenusileido kita laidos viešnia – atlikėja GJan. Dainininkė nedalija interviu, bet laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui netikėtai atsivėrė ir net pademonstravo savo būrimo sugebėjimus!

V. Mačiuliui įžengus į studiją ir paspaudus rankas vedėjams, M. Stasiulis sušuko: „Oho kiek jėgų turite! Kur Jūsų jaunystės paslaptis?“ – klausė jis svečio.

„Studijoje šitiek gražuolių sėdi. Tai kaip aš galiu senti? Aš jaunėju“, – šmaikščiai atsakė laidos svečias.xx Penkis dešimtmečius žurnalistikai ir krepšiniui paskyręs Vidas Mačiulis apie krepšinį žino turbūt kaip niekas kitas Lietuvoje. Tačiau vyras nelinkęs to sureikšminti: „Visi Lietuvoje išmano apie krepšinį. Trenerį galima būtų rinkti iš tautos. Koks skirtumas, ar taip, ar taip pralaimime“, – juokavo jis.

„Jūs nuolat sukatės tarp krepšininkų, kalbinat juos, interviu imat... Ar jūs ir dušuose filmuojat?“ – uždavė J. Jankevičius provokuojantį klausimą studijos svečiui.

„Ne! Tik grožiuosi. Jų sudėtim, galingumu“, – nepasimetė Vidas.

„Ar krepšininkai priima jus kartu į dušą?“ – nesiliovė provokuoti Justinas.

„Nebent tik į moterų. Pas vyrus neinu. Aš normalus vyras“, – toliau pokštavo V. Mačiulis.

Kaip visada laidos svečiams pateikiamas išbandymas. Neišvengė jo ir V. Mačiulis. Ar jis taip gerai pažįsta krepšininkus, kad juos atpažintų net vaikystės nuotraukose?

Šmaikštumu Vidui nenusileido kita laidos „Gero vakaro šou“ viešnia – atlikėja GJan (Greta Jančytė). Tai – vienas pirmųjų GJan interviu televizijoje. Interviu neduodanti atlikėja studijoje netikėtai atsivėrė. Pokalbis vystėsi apie viską – nuo muzikos, studijų, kelionių iki keptos duonos ir ypatingų jos būrimo gebėjimų.

J. Jankevičius jos klausė, kur norėtų gyventi, jei negyventų Lietuvoje. Gretos atsakymas buvo netikėtas: „Nežinau. Man Šeškinėj gerai“.

Turbūt nedaugelis žino, kad Greta studijuoja skulptūrinę keramiką ir kuria įspūdingas skulptūras. Kur ji randa modelių savo skulptūroms? Kokie reikalavimai jiems keliami? Ar J. Jankevičius ir M. Stasiulis tiktų būti modeliais? Kokie modelio darbo ypatumai?xx Apie visa tai ir dar daugiau – šiandien „Gero vakaro šou“ 19.30 val. tik per TV3!

2019 09 11 12:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt