trečiadienis, liepos 6 d.
Atlikėja Grimes aukcione parduoda savo „Met Galos“ aksesuarus, kad padėtų Ukrainai
Alfa.lt
Scanpix
Grimes

Grimes aukcione parduoda du savo ikoniškus aksesuarus iš 2021 m. „Met Galos“, kad padėtų šeimoms karo draskomoje Ukrainoje, skelbia Pagesix.

34 metų meninės popmuzikos atlikėja pirmadienį paskelbė apie tai instagrame, informuodama savo sekėjus, kad parduoda savo „Dune“ įkvėptą metalinę veido kaukę ir derančias elfų ausis iš praėjusių metų futuristinės išvaizdos, kad „rinktų pinigus šeimoms Ukrainoje, kurios nori išvykti iš šalies“.

Chriso Habanos kieto apvalkalo veido apdangalas vertinamas 1200 dolerių, o Sofios Pavlovos ausų aksesuarai – 1500 dolerių.

Abu papuošalai bus pasiekiami platformoje „Artsy“ iki pasiūlymų teikimo pabaigos gegužės 26 d.

Grimes, kuri 2021 m. rugsėjo vakarėlyje dalyvavo kartu su Elonu Musku, sidabrinius aksesuarus derino su Iris van Herpen šilkine suknele, o rausvu kilimu žengė su viduramžių stiliaus kardu, kuris buvo pasiskolintas iš Met ir pagamintas iš išlydyto automatinio šautuvo AR-15.

Grimes „Met Galos“ įvaizdžio detalės yra tarp dešimčių meno kūrinių, kurie įkūnija „pasipriešinimą“ ir buvo eksponuojami parodoje HVW8 galerijoje Los Andžele, Kalifornijoje.

Kaip savo pranešime sako Grimes, visos aukciono pajamos bus skirtos „Diaspora Relief“ ir „Razom“, kurie abu teikia pagalbą ekstremaliosioms situacijoms, maistą, pastogę ir evakuaciją tiems, kuriems to reikia, ypač šeimoms Ukrainoje ir prie Lenkijos sienos.

Grimes stilistė Turner ne tik buvo atsakinga už atlikėjos įvaizdį, bet ir vadovauja iniciatyvai.

2022 05 18 14:56
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt