antradienis, rugpjūčio 4 d.
Atlikėja J. Lopez nepaliauja stebinti: 49-erių moters kūnas – lyg dvidešimtmetės
tiesa.com

Dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez vėl stebina sportiška ir puikiai prižiūrėta figūra. Per savo 49-ajį gimtadienį moteris pasidalijo nuotraukomis iš paplūdimio, kuriose dėmesį traukė jos pilvo presas. O dabar žinoma dainininkė pademonstravo tikra ikona tapusį užpakaliuką.

Oranžinės spalvos maudymosi kostiumėliu pasipuošusi Jennifer prieš fotoaparato objektyvą pozuoja taip, kad pirmame plane atsiduria jos užpakaliukas.

Nuo jo atplėšti akių negalėjo ir J. Lopez gerbėjai. „Kaip tu sugebi taip atrodyti?“ – rašė vienas internautas.

„Rimtai, užteks mus erzinti“, – teigė kitas.

[IN=https://www.instagram.com/p/Bnz5vkLFU6i/?taken-by=jlo]

Žinoma moteris ne kartą yra atvirai sakiusi, kad dėl savo svajonių kūno sunkiai dirba. „Kartais treniruotėms laiko galiu skirti tik vėlai vakare. Tada mane apima tingulys, ir viskas, ko noriu, tai gultis į lovą. Tačiau mintyse save padrąsinu, pasakau, kad šios kančios vėliau atsipirks. Svarbiausia yra žengti tą pirmą žingsnį, ir tinginystės kaip nebūta“, – dar 2015-aisiais portalui Usweekly.comsakė atlikėja.

[IN=https://www.instagram.com/p/BnArF1mlFtT/?taken-by=jlo]

J. Lopez dirba su trenere Tracy Andeson. Jos metodai paremti tuo, kad treniruojami ne pagrindiniai kūno raumenys, o mažesnės jų grupės. Moteris pridūrė, jog treniruojasi mažiausiai penkis kartus per savaitę.

„Iš pradžių daromeviršutinės kūno dalies apšilimą, tada, laiką skaičiuojant dainomis, per dvi jų sportuojame be jokių svorių. Po to atliekame pratimus su lengvais svarmenimis ir, jei motyvacija niekur nedingsta, palaipsniui didiname jų svorį“, – sakė trenerė. Rodos, kad Tracy treniruotės – išties veiksmingos.

[IN=https://www.instagram.com/p/Bls4b7SF0_v/?taken-by=jlo]

2018 09 24 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt