ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Atlikėja Liepa šiais metais žada numesti 10 kg: atskleidė, kaip pasieks norimus rezultatus
tiesa.com
facebook nuotrauka

Visiems puikiai žinoma atlikėja Liepa nusprendė pasikeisti. Tačiau tai ją paskatino ne stereotipiškas merginų požiūris atsikratyti kelių kilogramų, o noras jaustis geriau nei dabar.

„Per pastaruosius porą metų priaugau nemažai kilogramų, todėl noriu nustoti valgyti greitąjį maistą ir atsisakyti saldumynų. Tačiau ne kilogramų metimas čia yra svarbiausias. Pirmiausia noriu savo gyvenimą pakreipti sveikesne vaga ir patikti sau“, – savo gyvenimo planais dalijasi atlikėja Liepa.

„Instagram“ paskyroje atlikėja gerbėjams davė pažadą ir apie jo įvykdymą turi griežtą ir konkrečią nuomonę. „Nors savo socialinio tinklo paskyroje daviau pažadą, jog iki gegužės mėnesio numesiu 10 kilogramų, džiaugsiuosi, jei numesiu 5 ar tik 3, svarbiausia man yra mano savijauta, o ne skaičiai svarstyklėse.

Viso pažado esmė – sveikesnis gyvenimo būdas, kai pradėsiu sveikai maitintis, sportuoti, tai ir tie kilogramai nukris. Jokių dietų nesilaikau, valgau tiesiog sveiką ir subalansuotą maistą. O šį tikslą aš tikrai pasieksiu. Kam žadėti, jeigu galvoji, kad jo neištesėsi“, – laidoje „Atsakyk“ pasakoja Liepa.

Metai dainininkei prasidėjo ne tik su pažadais sau, bet ir pažadais gerbėjams. Atvykusi į LNK laidą „Atsakyk“ Liepa dar laidos pradžioje teigė atsakysianti į visus užduotus balso klausimus, o jų jis buvo paruošęs išties daug. Asmeniškų, dar niekam negirdėtų ir itin kompromituojančių.

Tačiau ar Liepa tikrai buvo tokia atvira, kaip žadėjo būti?

2020 01 15 05:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt