trečiadienis, liepos 15 d.
Atlikėja Mia keičia veiklos pobūdį – prisijungė prie TV laidos „Prieš srovę“ kūrybinės grupės
tiesa.com
Žmonės foto

Du dešimtmečius gyvuojanti publicistikos laida „Prieš srovę“, padedanti vis dar teisybe tikintiems, bet jos nerandantiems Lietuvos žmonėms, stiprina pajėgas – į savo komandą priėmė puikiai Lietuvoje žinomą dainininkę, dainų autorę, laidų vedėją Viliją Pilibaitytę-Mią. Mia publicistikos laidą papildys ne tik savo idėjomis, bet ir tiesioginiu dalyvavimu.

„Jau seniai svajojau išbandyti savo jėgas televizijoje. Laidą „Prieš srovę“ pasirinkau neatsitiktinai – tai, mano nuomone, viena iš profesionaliausių šio žanro laidų Lietuvoje. Jie visuomet išklauso visas nuomones, gerbia ir myli žmones. Galutinai apsispręsti man nebuvo sunku susitikus su šios laidos šeimininke Audre Kudabiene. Man buvo suteikta daug laisvės, kuriant šioje laidoje savo rubriką. Viena kitą supratome iš pusės žodžio ir susitarėme dėl visko per 10 minučių“, – komentavo Mia.

Pasak ilgametės laidos kūrėjos ir vedėjos A. Kudabienės, tai, kad TV laida gyvuoja jau net dvidešimt metų, rodo, jog jos gvildenamos temos yra aktualios visuomenei, problematika artima. „Vis tik negalime užmigti ant laurų, nuolat galvojame, kaip galėtume sudominti žiūrovą, koks turinys jiems būtų aktualus, todėl pravartu kartkartėmis atsinaujinti ir įsileisti naujų žmonių, naujų idėjų, naują požiūrį.

Tikime, kad mūsų bendradarbiavimas su Mia praturtins mūsų laidą ir ji taps dar patrauklesnė žiūrovams“, – sakė A. Kudabienė. „Prieš srovę“ – kiekvieną antradienį 19.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!

2019 01 25 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt