pirmadienis, spalio 25 d.
Atlikėja, politikė D. Meiželytė atsisakė mandato, ruošiasi naujoms pareigoms
BNS
TV3
Donalda Meiželytė.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybą paliko mero Remigijaus Šimašiaus komandos narė dainininkė Donalda Meiželytė.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį patenkino jos prašymą nutraukti tarybos narės įgaliojimus.

„Siūlomas darbas nesuderinamas su tarybos nario pareigomis“, – BNS teigė tarybos narė.

„Pirmadienį vesiu paskutinį Aplinkos ir energetikos komiteto posėdį (esu pirmininkė). Tvirtinsime akmens anglies ir durpių briketų kūrenimo mieste uždraudimą nuo spalio 1 dienos. Svarstysime apie sniego ir ledo tirpinimo mašinos įsigyjimą siekiant mažinti CO2 pėdsaką vežiojant sniegą už miesto. Želdynų politika tapo prioritetine man pirmininkaujant komitetui. Požiūris į žaliąjį miesto rūbą pasikeitė kardinaliai. Tikiu, kad naujasis pirmininkas/ė perims darbus ir išlaikys jų tęstinumą“, – komentare BNS sakė D. Meiželytė.

Vėliau pranešta, kad D. Meiželytė bus teikiama į administracijos direktorės pavaduotojos pareigas.

Tarybai pritarus, D. Meiželytė darbą savivaldybės administracijoje pradėtų nuo rugsėjo 15 dienos ir jas eitų, kol iš motinystės atostogų grįš Marija Vyšniauskaitė.

Pagal įstatymą, savivaldybės tarybos nario pareigos nesuderinamos su tos savivaldybės administracijos darbuotojo, jai priklausančių įstaigų, įmonių vadovų, taip pat su Vyriausybės įstaigos ar įstaigos prie ministerijos vadovo, kurio veikla susijusi su savivaldybių veiklos priežiūra ir kontrole, pareigomis.

Į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą ji išrinkta pagal visuomeninio rinkimų komiteto „R. Šimašiaus komanda „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“ sąrašą.

VRK pripažino, kad nauju sostinės tarybos nariu taps motociklininkas Balys Bardauskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 09 09 17:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt