šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Atlikėja Vasha pasidalijo naujos fotosesijos akimirkomis: savo gyvenime jaučiu perversmą
Alfa.lt

Praėjusiais metais žiniasklaidą apskriejo žinia apie nutrūkusią atlikėjos Gabrielės Grigolaitytės-Vashos ir krepšininko Rolando Rutkausko santuoką. Šiuo metu atlikėja teigia jaučianti pokyčius gyvenime ir nustojusi jaustis nelaiminga. 

Instagrame žinoma moteris su sekėjais pasidalijo keliais naujos fotosesijos kadrais. Atlikėja išdrįso apsinuoginti prieš objektyvą, o šalia nuotraukų rašė: 

„Šiuo metu savo gyvenime jaučiu perversmą, kuris įsisiūbuoja po truputį. Aš nesistengiu būti tobula, nes tobulų tiesiog nėra. Aš nustojau skuųstis, kokia aš esu nelaiminga ir kaip man viskas nesiseka, ir, manau, to dėka jaučiu pokyčius gyvenime. Mane labai žavi laisvi žmonės. Turiu kelis autoritetus, tačiau niekada nekopijuoju ir nekritikuoju kai matau, kad jie galbūt klysta ar galbūt mano nuomonė šiek tiek skiriasi nuo jų. Aš niekada nenorėjau visiems patikti ir visada kartojau, kad esu savimi ir liksiu savimi, kas benutiktų. 

Šiuo metu jaučiu, kad pagaliau sugebėjau atsirinkti gyvenime tik tikrus, gerus žmones, su kuriais aš dalinuosi kasdienybe ir kurių dėka aš tobulėju. Beje, prieš pusmetį pažinau Darių, kuris mane įamžino šioje netobulai tobuloje fotosesijoje. Labai nuoširdžiai galiu Jums Jį rekomenduoti – ne tik kaip gerą žmogų, kurį pažinsite, bet ir kaip puikų menininką kuris tikrai tiki tuo ką daro . Ačiū tiems, kas mane palaikot ir suprantat. Taip pat ačiū tiems, kas manęs nemėgstat ir mane kritikuojat. Visiems juk nepatiksi. Bet žinot ką? Svarbiausia aš patinku sau“, – instagrame rašė Vasha.

View this post on Instagram

Šiuo metu savo gyvenime jaučiu perversmą. Kuris įsisiūbuoja po truputį. Aš nesistengiu būti tobula, nes tobulų tiesiog nėra. Aš nustojau skūstis kokia aš esu nelaiminga ir kaip man viskas nesiseka ir manau to dėka jaučiu pokyčius gyvenime. Mane labai žavi laisvi žmonės. Turiu kelis autoritetus, tačiau niekada nekopijuoju ir nekritikuoju kai matau, kad jie galbūt klysta ar galbūt mano nuomonė šiek tiek skiriasi nuo jų. Aš niekada nenorėjau visiems patikti ir visada kartojau, kad esu savimi ir liksiu savimi kas benutiktų. Šiuo metu jaučiu, kad pagaliau sugebėjau atsirinkti gyvenime tik tikrus, gerus žmones su kuriais aš dalinuosi kasdienybe ir kurių dėka aš tobulėju. Beja, prieš pusmetį pažinau Darių @darius_gedvila kuris mane įamžino šioje netobulai tobuloje fotosesijoje. Labai nuoširdžiai galiu Jums Jį rekomenduoti ne tik kaip gerą žmogų kurį pažinsite, bet ir kaip puikų menininką kuris tikrai tiki tuo ką daro ???? Ačiū tiems, kas mane palaikot ir suprantat. Taip pat ačiū tiems, kas manęs nemėgstat ir mane kritikuojat. Visiems juk nepatiksi. Bet žinot ką? Svarbiausia aš patinku sau. With love, G ???? #netobulumelaime#aciu#laisve

A post shared by Gabrielė GR | Motyvacija (@vasha_gr) on

Alfa.lt primena, kad atlikėja Vasha su vyru išsiskyrė praėjusiais metais. Moteris atvirai pasakojo, ką jai teko patirti. „Skyrybos įvyko ne dėl mano kaltės. Prieš kokius šešis mėnesius sužinojau, kad vis dėlto mano vyras jau vasarą turėjo kitą, su kuria leido laiką. Iškart po vestuvių“, – praėjusią vasarą pasakojo moteris.

„Prieš vestuves viskas buvo gerai, net nebuvo kažkokių minčių, kad kažkas gali būti kitaip. Bet po vestuvių kaip žaibas iš giedro dangaus – mano vyras atėjo ir man pasakė: aš tavęs nemyliu.

Viską išbandžiau. Viską, kas įmanoma. Ir atsiriboti, ir nebendrauti, ir gražiai bendrauti, ir piktai bendrauti, ir per prievartą versti bendrauti su vaiku, ir neversti išvis. Aš taip tikėjau, kad viską įmanoma išgelbėti, nes man buvo labai svarbu, kad vaikas augtų šeimoje, kai aš pati augau išsiskyrusioje. Bet niekas nesuveikė“, – pridūrė ji.

2020 05 14 11:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt