trečiadienis, liepos 6 d.
Atlikėjas Alekna pristato naują kūrinį „Galim neužaugt kartu“
Alfa.lt
Organizatoriai
Alekna

Dainų autorius ir atlikėjas (Alekna) Andrius Aleknavičius klausytojams pristato naujausią savo kūrinį „Galim Neužaugt Kartu“, kurį irašė kartu su elektroninės muzikos duetu W.I.

„Šis kūrinys tarsi odė vaikystei. Nesvarbu kokio amžiaus mes esame, kiekvieno iš mūsų viduje gyvena mažas vaikas, kurio nereikėtų pamiršti. Manau kartais turėtume sau leisti elgtis spontaniškai ir žaismingai, o susidūrus su gyvenimo netikėtumais pasirūpinti nuoširdžiu apkabinimu ir šiluma, taip kaip vaikystėje. Gimęs žmogus neturi jokių netikrų emocijų: jis juokiasi kai jam linksma, verkia kai jam skauda ar liūdna, tai tarsi integruota į mus. Kitos emocijos, baimės ir saugikliai įgijamos mums augant, todėl kartais pasaulyje norisi daugiau tikrumo ir mažiau apsimetinėjimo vieniems prieš kitus“, – apie dainos žinutę pasakoja Alekna.

„Kartu su muzikos prodiuseriu Viktoru Olechnovičiumi (Woop) šiuo metu dirbame prie keleto muzikinių kūrinių, tačiau pirmumą teikiau dainai „Galim Neužaugt Kartu“ - jaučiu, kad dabar tinkamiausias laikas būtent jai. Pavasaris žadina ne tik gamtą, bet ir jausmus, o šis kūrinys kalba būtent apie tai. Šios dainos tekstas tai tarsi kvietimas neskubėti užaugti ir palinkėjimas nepamiršti savo vidinio vaiko. Dirbdami prie naujo kūrinio studijoje nenorėjome eiti lengviausiu keliu ir pasirinkome nestandartinę dainos struktūrą bei trukmę. Norėjome naujomis spalvomis ir garsais pasinerti į Hip Hop ir Pop žanrų muziką, – apie dainos kūrybinį procesą pasakoja Alekna.

Alekna naujausią dainą įrašė kartu su grupės W.I vokaliste Ieva Lapinskaite, tai pirmasis šio dueto kūrinys. „Šios dainos priedainį pradėjau rašyti naktį savo sąsiuvinyje, automobilių stovėjimo aikštelėje po įrašų sesijos studijoje. Klausydama muzikinio takelio, prisiminiau vaikystės žaidimą ir pirmi parašyti žodžiai buvo: “Tiesa ar drąsa mums nebuvo svarbu”. Taip ir gimė idėja parašyti dainą apie tai, kad būdama suaugusia norėčiau savyje išsaugoti tą vaikystės pažinimo troškimą, kai žmogus savo kelyje nebijo kristi ir pasiklysti“, – sako I. Lapinskaitė.

Kartu su nauja daina Alekna pristato ir jos vaizdo klipą. „Vaizdo klipo filmavimas pareikalavo daug energijos, tačiau kartu su talentinga komanda padarėme puikų darbą, kuriuo galime didžiuotis. Antrą kartą dirbame su videografu Ovidijumi Andriulaičiu, su juo lengvai randame bendrą kalbą ir visada dalinamės idėjomis“, – apie vaizdo klipą filmavimą pasakoja Alekna.

„Vaizdo klipe esanti gėlė simbolizuoja vaikystę. Ji tarsi perduodama iš rankų į rankas, iš kartos į kartą ir yra saugoma kaip jausmas mūsų prisiminimuose. Jausmas, kuris primena būseną kai vaikystėje žiūrėdama į debesis juose matytadavau įvairiausius gyvūnus, kūnus, daiktus ir kitas formas. Ši daina apie tą laikotarpį vaikystėje kai gali nerūpestingai svajoti, pažinti ir nebijai suklysti“, – mintimis apie dainos vizualą dalinasi I. Lapinskaitė.

Kviečiame įvertinti – naujausia Aleknos ir W.I daina „Galim Neužaugt Kartu“ ir jos vaizdo klipas jau „Youtube“ platformoje.

2022 04 29 14:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt