antradienis, birželio 15 d.
Atlikėjas Antturi pristato naują dainą: karantinas sustabdė visą pasaulį, bet ne žmonių meilę vienas kitam
Alfa.lt

„X faktoriuje“ išgarsėjęs atlikėjas Rimvydas Matukynas-Antturi praėjusiais metais dalyvavo atrankoje į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Kaip pasakoja, šiemet dainininkas nesukūrė konkursui tinkančios dainos, todėl antrą kartą dalyvauti nesiryžo. Tai nesustabdė talentingo atlikėjo noro kurti toliau. Karantino metu laisvą laiką Antturi nusprendė skirti kūrybai, todėl ilgai laukti nereikėjo. Dainininko gerbėjų ausis pasiekė naujausias singlas „Iš niekur“.

Šiuo ypatingai sudėtingu laikotarpiu daina „Iš niekur“ yra tarsi priminimas žmonėms apie tai, ko esame išsiilgę: meilės, bendravimo ir artumo. „Karantino metu negalėjau pasimatyti su šeima, todėl prisiminiau kartu praleistą laiką ir pasidarė liūdna. Sėdau prie fortepijono, o žodžiai patys pradėjo lietis. Kartu su jais išgirdau ir muziką – taip gimė daina“, – sako atlikėjas Antturi.

„Pasaulyje šiuo metu vyksta baisūs dalykai, todėl jaučiau pareigą priminti sau ir visiems žmonėms tai, kas iš tikrųjų svarbu. Pasiilgau bendravimo ir, manau, kad būdami kartu, mes galime ištverti viską. Karantinas sustabdė visą pasaulį, bet ne žmonių meilę vienas kitam. Virusas nėra stipresnis nei jausmai“, – neslepia dainininkas.

Atlikėjas tikisi, kad jo nauja daina pasieks klausytojus ir padės visiems prisiminti, kad patys gražiausi dalykai yra visai šalia mūsų.

2021 02 02 19:39
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt