sekmadienis, kovo 7 d.
Atlikėjas J. Timberlake'as atskleidė, kad su žmona susilaukė antrojo vaikelio: negalime jaustis laimingesni ir dėkingesni
Alfa.lt

Dainininkas Justinas Timberlake'as patvirtino, kad su žmona Jessica Biel praėjusių metų vasarą susilaukė antrojo vaikelio, skelbia Dailymail.

Kalbėdamas „The Ellen DeGeneres“ laidoje, 39 metų žvaigždė atskleidė, kad naujagimiui suteikė Phineas'o vardą, kuris yra hebrajiškas.

Dainininkas išsamiai apibūdino iššūkius, susijusius su keturių asmenų šeima, po itin slapto aktorės nėštumo. „Visi nemiegame“, – sakė J. Timberlake'as.

Atlikėjas džiaugsmingai pasakojo apie antrąją atžalą: „Jo vardas yra Phineas'as, jis nuostabus ir mielas. Mes džiaugiamės, negalime būti laimingesni ir dėkingesni.“

Manoma, kad Phineas'as yra kilęs iš hebrajų vardo Pinchas, kuris reiškia „orakulą“.

Paklausus, su kokiais pokyčiais susidūrė sutuoktiniai, atlikėjas juokavo, kad su žmona „visiškai nesimato“. „Mes visiškai nesimatome. Tačiau tai labai smagus laikas... Silasas yra labai laimingas“, – pasakojo dainininkas.

Buvęs grupės NSYNC narys ir jo žmona aktorė nebuvo viešai matomi nuo praėjusių metų kovo mėnesio. Sutuoktiniai gyvena savo namuose Montanoje jau beveik metus.

J. Timberlake'as anksčiau instagrame pasidalijo akimirka, kurioje matyti išryškėjęs Jessicos pilvukas. Kitoje nuotraukoje, užfiksuotoje Minesotoje, moteris bandė paslėpti nėštumą apsirengusi laisvu chalatu.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel)

Alfa.lt primena, kad aktorė J. Biel, kurią išgarsino Jungtinių Valstijų televizijos serialas „7-asis dangus“, susitikinėti su buvusiu vaikinų grupės „N`Sync“ lyderiu J. Timberlake`u pradėjo 2007 m., kai jis pradėjo sėkmingą solinę karjerą. Pora susituokė 2012 m. per prabangią ceremoniją Italijoje.

Pora kartu augina sūnų Silasą.

2021 01 18 20:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt