ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Atlikėjas R. Martinas liudys prieš sūnėną „kraujomaišos“ seksualinio nusikaltimo byloje
Alfa.lt
Scanpix
Ricky Martinas

Ricky Martinas stos teisme liudyti prieš savo sūnėną, kuris teigė, kad jiedu turėjo seksualinių santykių, skelbia Nypost.

Šaltiniai, tiesiogiai žinantys apie kaltinimą, teigia, kad R. Martinas ketvirtadienį per „Zoom“ platfromą pasirodys teisėjui Puerto Rike.

Ši žinia pasirodė po to, kai R. Martinas neigė kaltinimus, kad jis ir jo 21 metų sūnėnas turėjo „romantinius ar seksualinius santykius“ septynis mėnesius.

„Deja, šį teiginį pateikęs asmuo kovoja su dideliais psichinės sveikatos iššūkiais“, – „The Post“ anksčiau sakė R. Martino advokatas Marty Singeris. „Ricky Martinas, žinoma, niekada nebuvo ir niekada nedalyvaus jokiuose seksualiniuose ar romantiškuose santykiuose su savo sūnėnu“.

Dainininkas toliau vadino teiginius „bjauriais“ ir „netiesais“.

„Idėja ne tik netikra, bet ir šlykšti. Visi tikimės, kad šis žmogus sulauks pagalbos, kurios jam taip skubiai reikia“, – sakė jis. „Tačiau labiausiai tikimės, kad ši baisi byla bus nutraukta, kai tik teisėjas išnagrinės faktus“.

Maždaug prieš dvi savaites Puerto Riko teisėjas lotynų pop dainininkui išleido su smurtu šeimoje susijusį apribojimą.

„Peticijos pateikėjas baiminasi dėl savo saugumo“, – įsakymą citavo Puerto Riko laikraštis „El Vocero“.

Vėliau R. Martinas sakė, kad kaltinimai buvo nepagrįsti.

„Man priimtas apsaugos orderis yra pagrįstas visiškai melagingais įtarimais, todėl per teisminį procesą atsakysiu su faktais ir orumu, kurie man būdingi“, – socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė 50-metis atlikėjas. „Kadangi tai tebevykstantis teisinis reikalas, šiuo metu negaliu pateikti išsamių pareiškimų. Esu dėkingas už nesuskaičiuojamas solidarumo žinutes ir priimu jas visa širdimi“.

Įsakymas draudžia R. Martinui susisiekti su jį pateikusiu asmeniu arba jam paskambinti, pranešė policija.

Nors tariamos aukos vardas yra anoniminis, R. Martino brolis Ericas tvirtino, kad tai Dennisas Yadielis Sanchezas, taip pat tvirtindamas, kad „Grammy“ laureatas „surengė fizines ir psichologines atakas“ D. Y. Sanchezui.

Jei teiginiai pasitvirtins, R. Martinui gresia 50 metų kalėjimo bausmė pagal Puerto Riko įstatymus už „kaltinimus kraujomaiša“. Pasak „Marca“, Ispanijos leidinio, kuris iš pradžių paskelbė istoriją, skundas prieš R. Martiną buvo anonimiškai praneštas pagal 54 įstatymą arba Prievartos šeimoje prevencijos ir intervencijos įstatymą.

2022 07 21 12:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt