ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
Atlikėjo Ne-Yo žmona C. Renay kaltina jį išdavyste: 8 metai melo ir apgaulės
Alfa.lt
Scanpix
Crystal Renay ir Ne-Yo

Panašu, kad Ne-Yo žmona netrukus taps „Mis Nepriklausoma“. Crystal Renay šeštadienį instagrame pasidalijo pareiškimu, kuriame apkaltino savo vyrą apgaudinėjus ją su „daugybe“ kitų moterų per beveik dešimtmetį trukusius santykius, skelbia Pagesix.

„8 metai melo ir apgaulės. 8 metai, kai nesąmoningai dalijuosi savo gyvenimu ir vyru su daugybe moterų, kurios parduoda savo kūnus... kiekviena iš jų!“ – pradėjo įrašą ji.

„Pasakyti, kad man skauda širdį ir šlykštu, yra per menka. Prašyti manęs pasilikti ir priimti tai yra visiškai beprotiška. Narcizo mentalitetas. Aš daugiau nemeluosiu visuomenei ir neapsimesiu, kad tai yra kažkas, ko nėra“, – tęsė ji.

36 metų C. Renay pridūrė, kad ji sutelks dėmesį į savo judėjimą į priekį ir rašo: „Aš renkuosi save, renkuosi savo laimę, sveikatą ir pagarbą.“

„Iš to gavau 3 gražius vaikus, bet nieko kito, tik sugaištus metus ir širdgėlą“, – pridūrė modelis apie tris vaikus, kuriais dalijasi su 42 metų dainininku – sūnus Shafferį Chimere'ą (6 m.) ir Romaną Alexanderį-Rajų (4 m.), taip pat 13 mėnesių dukrą Isabellą Rose.

„Jei kas nors negali tavęs mylėti taip, kaip tu nusipelnei, tu turi mylėti save. Be neapykantos širdyje linkiu jam tik geriausio“, – įrašo pabaigoje teigė moteris.

Daugybė įžymybių ir influencerių komentarų skiltyje paskelbė savo palaikymą C. Renay ir pareiškė užuojautą.

Sekmadienio popietę Ne-Yo atsakė į C. Renay įrašą per „Twitter“.

„Savo vaikų labui aš ir mano šeima įveiksime iššūkius už uždarų durų“, – paaiškino jis.

„Asmeniniai reikalai nėra skirti nagrinėti ir sklaidyti viešuose forumuose. Aš tiesiog prašau, kad šiuo metu gerbtumėte mano ir mano šeimos privatumą.“

Anot People, C. Renay pirmą kartą susitikinėti su Ne-Yo pradėjo po to, kai jiedu susipažino 2015 m., kad aptartų potencialų bendradarbiavimą kuriant būsimą muzikanto albumą.

Dainininkas pasipiršo C. Renay 2015 m., o jiedu susituokė šiek tiek mažiau nei po metų, tuo metu ji buvo beveik devintą mėnesį nėščia – laukėsi jųdviejų pirmojo vaiko.

Pora trumpam išsiskyrė 2020 m., o 2022 m. vėl susituokė ir surengė prabangią ceremoniją Las Vegase.

2022 08 01 17:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt