sekmadienis, liepos 5 d.
Atostogaudamas Ch. Ronaldo paliko įspūdingą sumą arbatpinigių
tiesa.com

Visai neseniai vienas garsiausių futbolininkų pasaulyje pasirašė sunkiai suvokiamą sutartį su Italijos Turino mieste esančiu „Juventus“ klubu. Už persikėlimą į kitą klubą Cristiano Ronaldo gaus net 100 mln. eurų! Žinant, kokios pinigų sumos guli jo banko sąskaitose, didelės nuostabos nekelia ir šis gan dosnus sportininko gestas.

33 metų C. Ronaldo su šeima ir draugais atostogavo viename Graikijos kurorte. 10 dienų jis gyveno „Royal Methoni“ viloje. Prieš išsiregistruodamas iš šiltai priėmusio viešbučio, C. Ronaldo paliko neįtikėtiną sumą arbatpinigių – 20 tūkst. eurų, rašo pramogų portalas Metro.co.uk.

Viloje, kurioje ilsisi tokios žvaigždės kaip Angelina Jolie ir Bradas Bittas, sportininkas su šeima ir draugais apsistojo po patirto skaudaus pralaimėjimo pasaulio futbolo čempionate. Prabanga spindintį pastatą nuo nepageidaujamo paparacų dėmesio apsaugo jį supančios aukštos smėlio kopos, be to, viloje nuolatos dirba liokajus, pildantis visas užgaidas.

[IN=https://www.instagram.com/p/BlJNH-EFuyZ/?taken-by=cristiano]

Tiesa, C. Ronaldo vilą prižiūrinčių darbuotojų papildomai paprašė užtikrinti, kad pro aukštas kopas neprasmuktų ir jo šeimos bei draugų poilsio negadintų nė vienas nepageidaujamas asmuo. Nuostabų vilos darbuotojų darbą futbolininkas įvertino nemaža arbatpinigių suma.

„10 darbuotojų, kurie rūpinosi Ronaldo šeima ir saugojo juos nuo paparacų, sportininkas apdovanojo po 2000 eurų“, – rašė Graikijos sporto tinklalapis Sportime.gr.

Iš nuotraukų, viešintų Cristiano instagramo paskyroje, galima suprasti, kad atostogos buvo tikrai įspūdingos ir prabangios.

[IN=https://www.instagram.com/p/BlBucrjlXdV/?taken-by=cristiano]

Šaltinis: Alfa.lt

2018 07 23 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt