sekmadienis, balandžio 11 d.
Atostogauti Turkijoje viliojo klaidinančia reklama
tiesa.com

Vieno didžiausių šalies kelionių organizatorių reklama pripažinta klaidinančia – nustatyta, kad žmonės pirkti atostogas Turkijoje buvo viliojami nurodant neteisingą laiką.

Jungtinės Karalystės (JK) reklamos standartų agentūra nurodė nutraukti kompanijos TUI reklamą, transliuotą televizijos eteryje. Klipas skelbė, kad „dar nevėlu atrasti Turkiją nuo 279 svarų sterlingų šią vasarą“, bet akyli žiūrovai pastebėjo, kad trumpai pasirodžiusiame tekste nurodoma, kad kaina galioja nuo rugsėjo 1-osios iki spalio pabaigos.

Vienas klientas pasiskundė agentūrai dėl klaidinančios informacijos – esą siūloma keliauti šią vasarą, o kelionė vyksta rudenį.

Kontrolieriai pripažino skundą pagrįstu, apie tai informavo TUI ir nurodė nedelsiant nutraukti šią reklaminę kampaniją dėl to, kad ji klaidina vartotoją.

Kelionių organizatorius bandė ginčyti šį sprendimą, atsakydamas tuo, kad vasaros atostogų sezonas trunka nuo balandžio pradžios iki spalio pabaigos, tačiau agentūra priminė, kad eilinis žmogus vasarą suvokia tik kaip birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesius.

TUI įspėta, kad reklama tokiu pačiu formatu daugiau nepasikartotų.

2018 08 22 14:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt