šeštadienis, gruodžio 5 d.
Atsikūrusios „Spice Girls“ sulaukė akibrokšto: iš koncerto išėję fanai kritiką lieja socialiniame tinkle
tiesa.com
Twitter.com

Panašu, kad atsikūrusi legendinė merginų grupė „Spice Girls“ viską pradėjo nuo klaidos. Įpykę fanai skundžiasi, jog pirmajame jų pasirodymuose garsas yra toks blogas, jog negali girdėti grupės. Net ir sumokėję nuo 74 iki 165 eurus už bilietą į šį ilgai lauktą koncertą jie tiesiog išėjo nieko nepešę.

Pirmąkart jos pasirodė penktadienį Dubline ir tai buvo bene laukiamiausias dešimtmečio pasirodymas. Ilgai kalbėjusios apie galimą atsikūrimą Emma Bunton, Geri Horner, Mel Brown ir Mel C pagaliau pasirodė scenoje kartu. Tiesa, prie šio projekto atsisakė prisidėti buvusi grupės narė, o dabar stilistė Victoria Beckham, todėl į sceną merginoms teko lipti keturiese.

Viso pamatyti „Spice Girls“ susirinko daugiau nei 58 000 fanų, kurie nepagailėjo solidžios sumos koncerto bilietams.

Tačiau neilgai trukus socialiniame tinkle „Twitter“ pasipylė pasipiktinusių fanų žinutės ir skundai. Jie rašė, jog stadiono viduje atsiradusios garso problemos neleido mėgautis mylimos grupės pasirodymu. Gerbėjai pažymėjo, kad nemažai žiūrovų tiesiog neapsikentę paliko šou.

Tačiau jie buvo laimingi matydami, jog mylima grupė su didžiuliu noru atsikūrė bei keturios „Spice Girls“ narės ir po ilgos pertraukos atrodo puikiai.

ŠALTINIS: delfi.lt

[TW=https://twitter.com/Claudia_Journo/status/1132010840318795776]

[TW=https://twitter.com/KenSweeney/status/1132023073757192192]

2019 05 25 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt